Як правильно вибрати дитячу коляску-трансформер

news

Коли ви знаєте про народження дитини, то в першу чергу плануєте яку коляску обрати. Зараз існує стільки варіантів, що дуже важко зробити неправильний вибір. Сьогодні ми розкажемо про популярну модель – трансформер.

Такий «транспортний засіб» буде служити від народження малюка до трьох років. Коляски такого типу мають люльку для перенесення дитини, а також можуть трансформуватися у звичайну коляску для прогульок. Горизонтальне положення дозволяє вашому малюку спокійно відпочивати. А коли дитинка підросте, то люльку можна прибрати і встановити основну спинку.

Коляски трансформерице відмінна альтернатива модульній системі «2 в 1»: значно дешевше та не потребує додаткового місця для зберігання модулів. Трансформери універсальні, всесезонні та функціональні. Вони мають міцні шасі та великі колесавпораються з будьяким бездоріжжям та негодою.

Люлька

В основному у всіх трансформерів у комплекті є люлька для новонародженого малюка. Люлька підходить для використання з народження дитини до пів року. Або поки малюк не буде впевнено тримати спинку і рівно сидіти.

У люльки є ручки, тому вона нагадує сумкуперенесення або утеплений конверт для новонародженого. Треба знати, що люльки у трансформерів розміщені нижче, ніж у класичних колясокколисок. Залежно від моделі люлька може бути оснащена матрацом.

Блок для прогулянок

А зараз головна перевага трансформерів. Коли ваш малюк підростає, йому вже не треба люлька. І тепер ви можете її прибрати, встановити захисний бампер і відрегулювати спинку основного блоку для прогулянки

Сидіння має регульований капюшон, спинку та підніжку, що дозволяє збільшити довжину спального місця. Для захисту малюка сидіння оснащене 5точковими ременями безпеки.

Дизайн

Трансформеринайпопулярніший вид колясок, і кожен бренд пропонує своє дизайнерське рішення. Це може бути технологічна тканина або конструкція (наприклад, бігова коляска), особлива форма люльки та блоку прогулянки (ергономічна або класична), додатковий функціонал (сидіння регулюється по висоті, особливий тип управління або складання). 

У колясках є своя модатак з’являються дизайнерські колекції колясок від відомих модельєрів з унікальними принтами, аплікаціями, незвичайними тканинами.

Нащо звернути увагу при покупці коляски

  • Розмір. Малюку повинно бути комфортно навіть в зимовому одязі.
  • Матрац. Обирайте більш жорсткі варіанти.
  • Капюшон. Головнебагатофункціональність: захист від вітру, сонця, дощу та снігу.
  • Шасі. Звертайте увагу на амортизаційні властивості.
  • Тканина. Обирайте водо- і брудовідштовхувальні матеріали.
  • Система складання.
  • Кошик для покупок.
  • Аксесуари.
0 Комментариев