Як правильно прибирати: боротьба з домашніми пилозбірниками

news

Пил і бруд накопичується на найбільш видному місці, а ми його навіть не помічаємо.

Навіть якщо ви докладете максимум зусиль і вже з порога упорядкуєте передпокій, а також заглянете у найбрудніші місця на кухні, вам не уникнути скупчення пилу в будинку.

Адже бруд у будинок потрапляє не тільки через поріг, а також приноситься повітрям і накопичується в місцях, про які ми часто забуваємо під час прибирання. Але від цього не перестаємо цим дихати. Включіть у план призбирання кілька обов’язкових пунктів, і ваш дім помітно очиститься від пилу.

Як боротися з домашніми пилозбірниками: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Люстра

Одне з найголовніших місць збору пилу традиційно розташоване на найвиднішому, та ще й освітленому місці. Це люстра. Прибираючи вдома, не забувайте періодично піднімати голову і дивитися нагору, а не тільки під ноги. Що красивіша конструкція світильника, то більше в ньому завитків і дрібних деталей, то більше часу потрібно на те, щоб відчистити все це від пилу.

  • Лайфхак 2. Жалюзі

Ще один відомий пилозбірник, який накопичує бруд більше, ніж гардини та штори. Жалюзі знаходяться на головних потоках повітря між вулицею та будинком, а тому часто схильні до пилових атак. Тим більше, вони часто виготовлені із синтетичних матеріалів, які мають властивість притягувати пил. Тож їх важливо мити частіше.

  • Лайфхак 3. Вентиляція

З вентиляційними решітками – така ж ситуація. Особливо якщо крім пилу на них накопичується жир, як, наприклад, відбувається з витяжкою на кухні. А тому весь бруд повертається назад у квартиру, і ним доводиться дихати. Вентиляцію важливо чистити двічі-тричі на місяць. При цьому оптимально зробити решітки знімними.

  • Лайфхак 4. Флакони у ванній

Безліч баночок, пляшечок та тюбиків із косметикою, гелями, шампунями та іншою хімією у ванній кімнаті, як магнітом, притягують пил – адже там підвищена вологість, а флакони найчастіше пластикові. Через це зовнішній вигляд ванної стає неохайним. За можливості відправте всі флакони у закриті шафки та полички, щоб не перетирати часто і багаторазово кожен із них.

  • Лайфхак 5. Під меблями

Зазвичай прибирається видима частина кімнати. Вона більша і весь час на очах. А ось якщо заглянути за дивани і під шафи – там накопичується дуже багато пилу і бруду. Ці місця чекають на свій час тільки під час генерального прибирання. Щоб щоразу не рухати меблі, спробуйте скористатися щілинною насадкою на пилосос та попрацювати нею між стіною та меблями.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

 

0 Комментариев