Як позбутися білої плями на меблях

news

Розтеклася рідина, капнула олія або чашка з чаєм виявилася занадто гарячою – і ось уже на улюбленій стільниці “красується” пляма. Як виправити дефект і самостійно позбавитися плями підручними засобами, читайте в нашій статті.

  • Лайфхак 1. Приберіть пляму за допомогою праски.

Не бійтеся, раз обпікшись на гарячому. Бавовняну серветку складіть у кілька шарів, накрийте нею пляму і поставте зверху включену праску, вибравши паровий режим. Потримайте кілька секунд і дивіться на результат. При необхідності всі повторіть. Пар здатний видалити плями. Для поновлення меблів після процедури відполіруйте олією, наприклад, лляною.

  • Лайфхак 2. Підкоригує колір йодом.

Якщо пляма не дуже велика, використовуйте йод для її маскування. Розведіть йод у воді, починаючи з маленької концентрації. Спонжем або ватною паличкою нанесіть суміш на проблемне місце. При необхідності змініть пропорцію йоду і води і повторіть процедуру. Після висихання відполіруйте меблі м’якою тканиною.

  • Лайфхак 3. Пляма піде від солі з олією.

Якщо пляма виникла від пролитої рідини, спрацює принцип від зворотного. Посипте її сіллю, змастіть рослинною олією і потріть губкою. Залиште суміш на дві години, а потім гарненько протріть сухою ганчіркою. Обробіть місце плями меблевим воском або вазеліном.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

0 Комментариев