Як поєднувати взуття та аксесуари

news

Існують різні точки зору на те, як правильно поєднувати взуття і сумку. Дехто вважає, що сумка і туфлі однакового кольору уже давно не в моді, інші, ― що таке поєднання являєтся класичним. Звичайно, кожна точка зору має право на існування.

Як поєднувати туфлі і сумочку?

Дотримуючись декількох правил і рекомендацій щодо стилю, Ви можете виглядати так, ніби щойно зійшли з подіуму:

Правильно комбінуйте кольори та візерунки

Якщо ви поєднуєте аксесуари з взуттям, найкраще обирати одні і ті ж кольори в різних відтінках. Наприклад, якщо ви носите сірі туфлі на підборах, поєднуйте їх з на тон світлішою сумкою.

Якщо на Ваші туфлі нанесений кольоровий візерунок, тоді стежте, щоб на сумці переважали ті ж кольори.
В магазинах можна знайти багато різних варіантів кольорів та оздоблення взуття. Також можливо доповнити таке взуття сумкою пастельних тонів без узорів. Пам’ятайте, кольори візерунків на туфлях і сумочці не повинні різко контрастувати.

Поєднання матеріалів

Комбінувати матеріали так само важливо, як і дотримуватися одних і тих же кольорів. Якщо ви носите шкіряні ботильйони ― виберіть шкіряну сумку. Те ж саме і з іншими текстурами і матеріалами.

Не забувайте привід

Навіть якщо Ви ідеально поєднати кросівки зі спортивним рюкзаком, комбінація буде виглядати дивно, якщо Ви прийдете на святкування дня народження у ресторані. Завжди пам’ятайте, що Ваш аутфіт, взуття та аксесуари повинні відповідати характеру події.

Не одягайте одяг одного кольору з взуттям

Уникайте ситуацій, коли Ваше плаття, взуття та сумка мають один колір. Краще використовувати поєднання різних тонів одного кольору, або ж різні кольори, які гармоніюють один з одним.

Ніколи не змішуйте сезони

Поєднання літньої яскравої сумка та зимових черевиків вважається несмаком. Така комбінація точно Вас не прикрасить. Її можна порівняти із носінням літніх шортів та ботфортів ― жодна леді не дозволить собі такого.

Не змішуйте стилі

Навіть найдорожчий і найгарніший спортивний рюкзак буде виглядати недоречно разом із туфлями на підборах. Завжди пам’ятайте, що взуття та сумочка повинні бути в одному стилі, інакше Ваш образ перетворюється у фарс.

Леопардовий принт

Такий принт варто дуже обережно комбінувати з аксесуарами. Його “небезпека” в тому, що в разі неправильно поєднання він може звульгаризувати весь образ. Якщо Ви обрали взуття з леопардовим узором, ні в якому разі не одягайте коротку спідницю чи блузку із відкритим декольте. Також не варто одягати сумку із аналогічним узором.

Взуття на підборах

Вважається, що оптимальна висота каблука складає 10-12 сантиметрів. Таке взуття виглядає елегантно та візуально видовжує ноги. Не рекомендуємо носити надто високі підбори, особливо у поєднанні з блискучою сумочкою. Така комбінація виглядає дешево та не додає елегантності.

Дотримуючись цих простих порад, Ви зможете у будь-якій ситуації залишатися на висоті та підкорювати своїм бездоганним стилем всіх, хто Вас оточує.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев