Як ПокерМатч підкорює український гемблінг

Покерна кімната ПокерМатч – вже не новачок на теренах української гральної індустрії. Роками гемблінгова платформа заробляла собі репутацію сучасного та надійного онлайн-ресурсу. Довідатись усі аспекти покер-руму можна за посиланням.
Як кімната стала одним із лідерів в галузі онлайн-покеру та як на діяльність руму вплинуло повномасштабне військове вторгнення? Про це – далі в статті.
ПокерМатч після переходу до європейської мережі
Протягом багатьох років покерна кімната PokerMatch лише підтверджувала своє звання найбільшого руму Східної Європи. Після об’єднання з мережею iPoker до лобі українського гемблінг-ресурсу пішов потік іноземних гравців, що дало змогу українським покеристам ще більше поповнювати свій банкрол. Докорінно були змінені усі аспекти, окрім порогів мінімального депозиту та кешауту. В румі як і раніше дозволено поповнювати рахунок починаючи з 50 гривень, а от найменша дозволена сума на виведення коштів становить 250 гривень.
При таких бюджетних вимогах до депозитів місцеві користувачі отримали безліч нових можливостей. Окрім розширеного поля та зміни інтерфейсу гравцям було дозволено використовувати HUD (програми для збору статистики), а для початківців став доступний вбудований ХАД, щоправда із дещо меншим функціоналом.
Кардинальних змін зазнало турнірне лобі. Наприклад, із платформи зникли найдешевші Відфол-турніри та Китайський покер, проте представники руму гідно компенсували це появою більшої кількості фріролів, бюджетних МТТ та SnG-турнірів вартістю від 0,10€. Самі Windfall-івенти були перекваліфіковані у Twister з мінімальним бай-іном у 0,50€.
Після злиття з iPoker система рейкбеку Poker Match стала частиною загального сегменту кешбеку всієї покерної мережі. Тепер для отримання щотижневого повернення коштів треба награвати спеціальні Status Points, які потім обмінюються на фіксований кешбек.
Однією із переваг руму завжди була бонусна система. Наразі вона лише покращилась й може запропонувати 14 бонусів за депозит, а також різноманітні надбавки до банкролу, які не потрібно відігравати.
Політика PokerMatch після повномасштабного вторгнення
Із початком вторгнення (24-го лютого 2022-го року) покерна кімната не припиняла своєї роботи ні на день. Безумовно, більшості українських гравців було не до того, проте сайт продовжив надавати свої послуги користувачам. Перш за все була докорінно змінена політика платформи стосовно російських та білоруських покеристів.
На початку березня 2022-го року платформа оголосила про закриття доступу до своїх послуг користувачам із рф. Їм дали певний час на виведення коштів, а згодом заблокували всі акаунти росіян. Трохи згодом на Покер Матч було обмежено доступ і для білорусів.
Попри очевидну втрату прибутку, представники покер-руму активно допомагали фінансово різноманітним волонтерам, а також самостійно збирали кошти на потреби біженців та ЗСУ.
Наприкінці весни покерна кімната запустила щонедільний івент Victory Cup, зібраний рейк з якого йшов на гуманітарні потреби постраждалим від військових дій. Після цього гемблінговий ресурс провів цілу низку турнірних серій, де розіграли величезні призові, зібравши при цьому на благодійність мільйони гривень.
Як працює сайт ПокерМатч в умовах війни
Наразі покер-рум продовжує допомагати Захисникам України, а також співпрацює з багатьма популярними організаціями, що надають гуманітарну допомогу. При цьому ігрова платформа проявила власну ініціативу, створивши свого першого віртуального амбасадора “Дракона Драгобрата”.