Як підібрати швейну машину для невеликого ательє

news

Використання надійних приладів – це гарантія отримання відмінного результату, який сподобається клієнтам. Тому при відкритті швейного ательє необхідно придбати спеціалізовану техніку. Вона дозволить шити гарні та естетично привабливі текстильні вироби. До таких приладів належать швейні моделі, які здатні не тільки зшивати елементи одягу, а й додатково обробляти їх, наносити декоративні малюнки та ін. На відміну від великих фабрик, для невеликого виробництва не треба купувати масивні промислові машинки. Досить того, що ви купите звичайні прилади, які представляє сучасний швейний магазин.

На сайті можна підібрати відповідну модель. Вона дозволить отримати гідний результат. «Швейний Світ» відкриє двері до світу сучасної техніки та допоможе придбати машинку для гідного ведення бізнесу.

Види швейних приладів

Існує перелік технічних засобів, призначених для професійного шиття текстильних виробів. Серед сучасних моделей зверніть увагу на такі швейні машинки:

1. Електромеханічні. Їх можна віднести до простих пристроїв, які в змозі зшивати окремі елементи одягу. Швидкість шиття та можливості відносно невеликі, тому застосовувати на великій фабриці нерентабельно. Однак у маленькому ательє, яке спеціалізується на ремонті одягу та окремому створенні нових виробів, електромеханічні моделі цілком підходять.

2. Комп’ютерні. Ключовою особливістю є присутність на передній панелі якісного екрана, на якому відображається основна інформація. Наявність комп’ютерної плати дає змогу регулювати процес шиття. Можна виконувати складні завдання та прокладати на текстильному матеріалі хитромудрі рядки. Пересуванням голки вдасться керувати завдяки мікропроцесору. Можливості відповідної машинки залежать від загального обсягу пам’яті та кількості закладених швейних програм. Для маленького ательє комп’ютерна модель є відмінним варіантом, здатним розширити функціональність.

3. Швейно-вишивальні. Крім можливості прокладання різноманітних рядків для сточування текстильних виробів, машинка здатна наносити красиві малюнки на поверхню матеріалу. Придбавши подібний пристрій для власного ательє, можна створювати унікальні речі. Це дозволить розширити можливості та збільшити прибуток підприємства. Однак додатково необхідно придбати електромеханічну або комп’ютерну машину з відмінною швидкістю сточування.

Якщо плануєте створити велике ательє, треба подбати, щоб прилади мали високу надійність. Купуйте моделі від перевірених виробників (наприклад, PFAFF, BROTHER, JANOME, FAMILY та ін.). Ці бренди користуються популярністю по всьому світу. З легкістю вдасться підібрати якісну модель, оскільки виробники створюють багато різноманітних швейних машин.

Додаткові прилади для обробки текстильних виробів

Щоб вдалося якісно обробляти зрізи елементів одягу, створили спеціальні прилади. До них належать оверлоки та плоскошовні машинки. Вони будуть корисними при створенні виробів, які схожі з фабричними.

Оверлок виступає вузькоспеціалізованою технікою, яка використовується при обробці зрізів тканин. Подібний процес може перешкодити осипанню ниток. В результаті одяг та інші текстильні вироби стають практичними і красивими.

Якщо необхідно сточувати трикотажні елементи одягу, використовуйте плоскошовну машину. Вона прокладає спеціальний шов, здатний розтягуватись, але нитки не будуть рватися.

Ще одним універсальним пристроєм є коверлок. Він поєднує дві функції (оверлока і розпошивалки). Це гарний варіант для маленького ательє. Коверлоки дуже функціональні, при цьому не займають багато місця. Прилад можна розмістити в ательє на столі, продавши оверлок та плоскошовну машинку. Це дуже вигідно, тому ваш бюджет не зазнає значних втрат.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев