Як оплачувати комуналку з картки Mastercard

news

Фінансова система Mastercard об’єднує понад 200 тисяч фінансових організацій по всьому світу та має безліч інструментів для спрощення операцій із грошима для бізнесу та приватних клієнтів. За допомогою пластикових карток можна оплачувати покупки в магазинах, послуги салонів зв’язку, розраховуватися за паливо, медикаменти, товари й навіть платити за квартиру. Сьогодні ми докладніше зупинимося на тому, як оплатити комунальні послуги з картки Mastercard та чому це зручно.

Де оплачувати комуналку карткою Mastercard

  1. Платити за комунальні послуги можна на веб сайтах комунальних підприємств. Наприклад, заплатити за воду можна на сайті Обласного водоканалу, а за світло – на сайті Енергокомпанії. На всіх квитанціях ви знайдете інформацію щодо адреси офіційного сайту комунального підприємства.
  2. Сплатити всі комунальні послуги можна у додатку платіжних сервісів. В Україні такі послуги пропонують Rotmone, iPay, Easypay. Принцип оплати простий і дуже економить час: у графі пошуку достатньо ввести свою адресу, а система підтягне всі квитанції, виставлені комунальними підприємствами. Ще один плюс такого способу оплати – можливість налаштувати автоматичний платіж на необхідну дату. Наприклад: 10 числа кожного місяця система спише з карти суму, необхідну для погашення всієї комуналки. Квитанції про оплату зберігаються у додатку і мають таку ж юридичну силу, як і квитанція з каси банку.
  3. В онлайн банкінг емітента Mastercard. Ви можете користуватися сайтом або програмою банку, який видав вам Mastercard. Багато в чому ця схема оплати повторює попередній пункт: достатньо ввести адресу проживання – і банкінг знайде всі неоплачені квитанції з комунальних послуг. Ви можете змінювати суму платежу по кожній інстанції на свій розсуд: заплатити менше або більше суми, зазначеної у квитанції. Жодних обмежень система не має.

Що потрібно для оплати комуналки з картки Mastercard

  1. Комп’ютер, телефон або інший пристрій з доступом до інтернету.
  2. Квитанції від комунальних підприємств.
  3. Потрібна сума на карті Mastercard.
  4. Бажано мати електронну пошту, на яку надходитимуть квитанції про успішне проведення платежу.

Як сплатити комунальні послуги

Який би спосіб оплати ви не вибрали, алгоритм загалом буде схожим. Потрібно обрати комунальне підприємство, якому маєте намір платити. Його можна вибрати зі списку, що випадає, або знайти за реквізитами зазначеними на квитанції — IBAN, МФО, ЄДРПОУ. Далі слід вказати адресу, ПІБ платника, та номер свого особистого рахунку (зазначений на квитанції). Далі вводимо необхідну суму – і підтверджуємо платіж.

0 Комментариев