Як обрати швейну машинку для дому

news

Відносно нещодавно швейні машинки були вдома лише в тих, хто професійно займався шиттям. Але сьогодні таку побутову техніку може придбати кожний. Зробити це можна в спеціалізованому магазині shveinyisvit.ua. А як саме обрати, варто розібратись більш детально, адже є безліч параметрів.

Типи швейних машин та розповсюджені помилки покупців при виборі

У магазинах вдасться знайти машинки такого типу:

  • швейні – електромеханічні, комп’ютеризовані;
  • швейно-вишивальні;
  • вишивальні;
  • оверлоки;
  • розпошивальні машини;
  • коверлоки.

Саме для домашнього використання цілком достатньо першого типу. Електромеханічна швейна машинка добре справляється з поточними завданнями.

Багато покупців припускаються типових помилок. Основна з них – пошук найдешевшого обладнання, бо вважають, що для дому його буде цілком достатньо. Але насправді варто дивитись не стільки на ціну, скільки на наявні функціональні можливості. Ще одна крайність – вибір дуже дорогої техніки. Тут аргумент наступний: така машина створюватиме ідеально рівні та красиві стібки. Ні, вона буде це робити лише тоді, якщо користувач матиме необхідні навички.

Ще одна розповсюджена помилка – пошуки виключно оригінальної техніки й недовіра до вироблених у Китаї. Насправді всі великі бренди давно перенесли виробництво в Азію, адже це дає можливість встановлювати конкурентні ціни. Якість збірки та комплектуючих гарантовані, адже є контроль над кожним етапом виробничого процесу.

Основні характеристики, на які варто звертати увагу

Щоб обрати ту модель, яка буде дійсно зручною в користуванні та задовольнить побутові потреби, звертайте увагу на такі чинники:

  • кількість та тип рядків. Насправді для побутового використання достатньо одного – прямого, з можливістю регулювання довжини. Але сучасні машини, навіть найпростіші, можуть виконувати ще й зигзаг, потайний шов, декілька декоративних;
  • тип човникового механізму – вертикальний чи горизонтальний. Є чимало суперечок щодо цієї характеристики. Насправді все просто: вони різні, і не можна сказати, що якийсь варіант кращий чи гірший. Горизонтальний дорожчий, тому в побутових швейних машинках майже не використовується, вертикального цілком достатньо для буденних задач;
  • наявність можливості створювати власні рядки. Цей параметр важливий при виборі комп’ютеризованої машинки. Якщо вирішили обрати саме таку, найімовірніше, прагнете отримати максимум від техніки;
  • популярність. Якщо та чи інша модель представлена в багатьох магазинах, більше шансів в разі потреби знайти до неї запчастини та майстра, котрий буде готовий провести ремонт. При купівлі про таке мало хто думає, але це дійсно важливо.

Також варто звертати увагу на інші параметри, котрі на перший погляд можуть здаватися несуттєвими. Наприклад, наявність рукавної платформи – з нею значно зручніше працювати з вузькими деталями (рукавами). Важлива якість підсвітки, не буде зайвим нитковдівач, хоча його наявність дещо підвищує ціну. Перевірте, з якою комплектацією йде машинка. Наявність допоміжних лапок відкриє більше можливостей для використання. Інші додаткові аксесуари також допоможуть зекономити, адже їх не доведеться купувати окремо.

Варто зауважити, що вибрати для побутового користування краще машинку, що має мінімум функцій, адже з ними вона буде справлятись на відмінно. Коли ж бачите техніку, що коштує відносно недорого, а виконує більше ніж 50 рядків, то не варто сподіватись на достойну якість. Хоча те, як шитиме машинка, також залежить від навичок користувача та його досвіду.

0 Комментариев