Як обрати шапку для дівчинки

news

Укриття є ключовим фактором для збереження тепла взимку, включно з головою. Так само важливо тримати голову та вуха підсмаженими, як і будь-яку іншу частину тіла.

Зимові головні убори бувають різних видів, тому ми розкажемо як купити шапку для дівчинки, щоб вона відповідала дівочим потребам і стилю.

Види зимових шапок

Зимові шапки виготовляються з більш теплих тканин, ніж літні. Немає жодного типу зимової шапки, який підходив би для будь-якого випадку, але є стиль, який підійде тому, що ви шукаєте, чи то для повсякденного одягу, чи для спорту.

Колір шапки часто відіграє роль у тому, в яких ситуаціях він підходить. Шапки яскравих кольорів або з візерунками, як правило, викликають більш повсякденні асоціації, тому найкраще підходять для активного відпочинку, наприклад для катання на лижах або одягу у вихідні.

Яскраві неонові кольори ідеально підходять, якщо ви хочете, щоб вашу дитину помітили, наприклад, якщо вона займаєтеся екстремальними зимовими видами спорту.

Для навчання у школі краще дотримуватися нейтральних тонів. Але це не обов’язково. Довіртеся вибору кольору вашій дитині.

Шапки-біні

Шапки-біні – це, мабуть, найпопулярніший стиль в’язаних шапок і основний елемент зимового одягу для більшості. Шапки-біні найчастіше виготовляються з поліестеру або акрилу, але також можуть бути виготовлені з вовни або флісу.

Флісові підкладки, підвороти та бобли – загальні риси шапок-біні. Шапки-біні можна знайти в простих кольорах і простих дизайнах із більш сміливими візерунками або текстовими малюнками, які стають все більш модними.

Шапка з помпоном

Завжди популярний вибір шапок для дітей, тепер подобається і дорослим. Це зазвичай в’язана шапка-біні з «кулькою» нагорі (з помпоном), популярним вибором є хутряні помпони.

Шапка-авіатор

Шапки-траппери або авіатори – це, по суті, шапки з вушками (які можна підняти) і, мабуть, одні з найтепліших зимових головних уборів. Такі зимові головні убори схожі на ушанки.

Якщо дуже холодно, шапка-авіатор забезпечить надійний захист від холоду та вітру, який ви можете отримати без носіння балаклави. Амбушури створені для додаткового захисту від негоди.

Інші види зимових головних уборів

Якщо не дуже холодно на вулиці можна побачити дівчаток, які носять головні пов’язки або просто теплі шапки-навушкники. І ще дівчата полюбляють теплі берети, утеплені кепки, шапки-капюшони.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев