Як маленькі лучани вчаться в магічній школі. ФОТО

news

У луцькій школі магії відбулись перші заняття. Про це йдеться у спільноті “Маленький Хогвартс”.

Перший день у Маленькому Хогвартсі виявився насиченим для першокурсників. Спочатку вони отримали квиток на поїзд, і їм довелось шукати платформу 9 3/4. Після цього, набравшись сміливості, пройти крізь цегляну стіну. На алеї Діаґон вони отримали чарівну паличку.

Далі ми її розмальовували (у дівчаток вийшли гламурно-рожеві з добрими чарами). Навіть не чекаючи уроків заклять, юні чарівники кинулись їх випробовувати.
Нарешті настав розподіл по факультетах і чарівний капелюх відправив усіх в Грифіндор. Малюків добряче здивувало те, що капелюх говорив про них (по секрету скажу, що там всередині був прикріплений на скотч телефон на гучномовці ). Урочисто вдягнувши краватки факультету, першокурсники пішли на свої перші уроки: догляд за магічними істотами (погодували хомячка), заклинань (тут нам навіть нічого не довелось пояснювати – вони й без нас чудово справлялись з чарами.

І, мабуть, лягаючи увечері спати, все ще вигадували заклинання). На зіллєварінні ми зварили настійки, дію яких випробовували на Олесі. Напевне, одне з них перетворило її на лихого троля. Троль одразу заходився робити усім капості. Ми його зловили, спутали чарівними путами та розчарували.
Але найвеселіше та найшумніше в нас проходив квідич. Трохи наганявшись, діти мусили відгадати пароль до вітальні Грифіндору, щоб підкріпитись. На завершення ми зробили чарівну сову, що тепер допомагатиме першокурсникам тримати зв’язок з Маленьким Хогвартсом.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев