Як буде розвиватися гральна галузь України у 2023 році: прогнози експертів Gazeta.Lviv

news

Ринок азартних ігор легалізований в Україні у 2020 році. За короткий період бізнес конкретними діями довів, що здатен працювати відповідно до законодавчих норм, приносячи користь державі. Бюджет отримав перші мільярди гривень, створені нові робочі місця, пришвидшився розвиток ІТ-сфери. Хоча не всі проблеми етапу становлення вдалося вирішити, ринок розвивається в руслі світових тенденцій, а компанії оптимістично дивляться в майбутнє.

Які саме міжнародні тренди гемблінг-індустрії будуть визначальними для українського грального ринку, розповіли експерти сервісу Gazeta.Lviv.

Основні тенденції українського грального ринку у 2023 році

Прогноз щодо ключових трендів, які визначатимуть напрям розвитку гемблінг-галузі в Україні, зроблений на основі аналізу досягнень та втрат легального грального бізнесу. Експерти очікують, що вирішальну роль відіграють такі тенденції:

  1. Розвиток онлайн-сектору. Згідно зі статистикою, найбільш популярними нині є азартні розваги в мережі інтернет. І, за прогнозами, інтерес до них буде зростати й надалі, бо це вигідно й операторам, і користувачам. Відкрити онлайн-казино чи БК значно простіше та набагато дешевше, ніж аналогічний наземний заклад. Завдяки новітнім технологіям користувачам доступні безліч слотів, на яких можна грати в зручний час з мобільного чи стаціонарного пристрою.
  2. Зростання інтересу до crash-ігор. Слоти в “аварійній” стилістиці на кшталт гри “Авіатор”, за словами експертів, приваблюють простим ігровим циклом та можливістю вибирати варіанти стратегій. Більш детально про слот можна прочитати на сторінці http://www.gazeta.lviv.ua/all-slots/aviator. Принагідно зазначимо, що в crash-слоти можна грати безплатно. Більше інформації про демогру можна знайти за посиланням http://www.gazeta.lviv.ua/all-slots/jet-x.
  3. Упровадження системи відкритого банкінгу та цифрових технологій. Механізм Open Banking передбачає створення відкритих платформ для взаємодії операторів, фінтехкомпаній та користувачів, розширює можливості власників рахунків керувати особистими фінансами. Активізується також використання цифрових валют, адже криптовалютні операції забезпечують швидкий розрахунок та анонімність транзакцій. Цифрові технології бізнес буде застосовувати й для верифікації користувачів. Деякі українські компанії з цією метою уже використовують застосунок “Дія”. 
  4. Дотримання принципів відповідальної гри. Просування відповідального ставлення до гри є фундаментом легальної гральної індустрії. Загальні правила responsible gambling передбачають захист інтересів споживачів та створення для них безпечних умов. Недопущення до гри неповнолітніх та схильних до лудоманії осіб, інформування про ризики виникнення гральної залежності, рекламування азартних ігор як розваги, а не способу заробітку сприяють формуванню позитивного іміджу гемблінг-галузі.

Також експерти очікують, що бізнес-патріотизм, який торік став трендом, буде посилюватися.  

На правах реклами

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев