Використання піротехніки у Новий рік: Цього року було і так достатньо вибухів та пострілів

news

Щороку в новорічну ніч та ще кілька днів після того українці спостерігають залпи салютів та вибухи пітарт та інших піротехнічних виробів.

Проте після 10 місяців війни звуки вибухів петарди чи феєрверків не принесуть новорічний настрій, а навпаки нагонять страху, або можуть стати причиною панічної атаки. 

Про використання піротехнічних виробів в період новорічних свят висловився П перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Щодо використання піротехнічних виробів у період свят

Багато кого цікавить. Хоча, на мою думку, цього року було і так достатньо вибухів та пострілів. Не розумію, кому ще не вистачило…

У більшості областей України Обласні військові адміністрації ухвалили рішення про ЗАБОРОНУ використання піротехнічних виробів. У Києві — також заборонено.

Думаю, що найближчими днями заборона діятиме по всіх областях. 

Відповідальність є і навіть по декількох статтях КУпАП.

Але давайте будемо більш відповідальними, не тільки через закон, а ще й через повагу до інших. Багато кого ці петарди чи салюти можуть сильно налякати, як мінімум. Не кажучи вже про все інше. Тому, реагувати будемо відповідно.

Також нагадую, що комендантська година не скасована в жодному регіоні й вона діє в тих самих часових рамках, що і раніше. У новорічну ніч також.

Ми всі обов’язково запустимо салюти, коли настане час. Час Перемоги!” – зазначив посадовець. 

За інформацією: Олексія Білошицького

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев