Використання бісера для створення неймовірних образів

news

Бісер є одним з найстаріших матеріалів для рукоділля. Здавна бісером прикрашають одяг, головні убори, аксескари. В Україні бісер почали використовувати ще в період Київської Русі ним прикрашали головні убори князів та княгинь, його перевозиои як товар з Китая та продавали як кошовний матеріал.

Тому сьогодні, ми все частіше обираємо бісер для оздоблення одягу, ним вишивають вишукані картини, декорують вбрання та аксесуари, створюють біжутерію, квіти та дерева, брелоки, підвіски та всілякі сувеніри. За допомогою бісеру можна прикрашати весільну атрибутику, інкрустувати вироби з скрапбукінгу, бантики канзаші, предмети інтер’єру та багато іншого.

Існує два основних різновиди бісера. Це чеський бісер https://100idey.com.ua/dekor-ua/biser-ua/cheskij-biser-preciosa-ua та китайський, обидва види відомі своєю гамою кольорів та відтінків, однак переваги в них зовсім різні. Чеський бісер відмічається своєю стійкістю, а найголовніше весь бісер має однаковий розмір намистин і отвори в них.

  • Бісер має велику гаму кольорів, відтінків та текстур;
  • Має стійкість до погодніх умов та вицвітання;
  • В порівнянні з іншими виробниками бісер продається не на вагу, а розфасований в пакетики по 5 г, 50 г, 500 г;
  • Однакова форма і розмір бісеру.

Тому, щоб створити вишиту бісером сорочку, необхідно обрати якісні бісерини, ідентичного розміру та бездоганної форми – для цієї справи ідеально підійде чеський бісер!

Переваги китайського бісера значно відрізняються від чеського, однак також знаходять своє місце серед рукодільниць:

  • Велика різноманітність кольорів;
  • Можливість купувати бісер на вагу;
  • Дешева вартість.

Китайський бісер зазвичай використовують початківці, з нього визодять оригінальні та недорогі прикраси у вигляді кілець, сережок, браслетів та інщих виробів. Різноманітність бісеру неймовірно велика, ви завждти зможете підібрати для своїх цілей бісер який має потрібний колір та відтінок існує глянцевий бісер, матовий, перламутровий, глазурований, прозорий, позолочений та ще багато інших.

Така велика різнобарвність допоможе вам втілити в реальність задумані ідеї та перетворити їх в справжні витвори мистецтва. Найчастіше бісер використовують при виготовлення прикрас, це останній тренд цього сезону, а ми відставати від моди не хочемо! Тому рукодільниці виготовляють браслети, кільця, брошки та багато іншого. Застосовують бісер при вишивці картин, сорочок, адже при вишиванні особливо важливо, щоб кожна бісерина мала однаковий розмір. В’язання з намистин бісеру це ще одна цікава сфера застосування цього матеріалу, нанизуючи на нитку намистини гачком пров’язують нитку разом з ними.

Для роботи з бісером використовують різноманітні матеріали, окрім  мідного дроту, або ліски https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/volosin-dlja-bizhuteriji-ua використовують атласні стрічки, намистини, бусини і звичайно ж ножиці та бокорізи, однвк для рукодільниці вправі самостійно обрати необхідні для неї додаткові інструменти та матеріали.

0 Комментариев