Волинські спортсмени вибороли третє командне місце на Всеукраїнському чемпіонаті з грепплінгу і панкратіону

news
Чи не вперше Юнацька збірна волинських борців виборола велику кількість призових місць на одному з найбільш конкурентних чемпіонатів країни.

Минулого тижня упродовж трьох днів, 13-15 травня, у Житомирі майже півтисячі борців з усієї України боролися за можливість потрапити до національної збірної з грепплінгу і панкратіону та представляти Україну на світовому рівні. Саме це – найбільша винагорода для волинських борців, які взяли призові місця.

Змагання відбувалися із двох борцівських видів спорту: грепплінгу (версії No Gi та Gi) та панкратіону (версії Традішн та Фул).

«2005-2002 роки народження спортсменів – це одні з найбільш потужних, технічних та конкурентних вікових категорій. Багато хто з цих юніорів вже наступного року перейде в категорію «дорослі», – роз’яснює голова Волинської обласної федерації панкратіону, грепплінгу та бразильського джиу-джитсу, тренер клубу GARDA та Луцької ДЮСШ № 2 Михайло Савчук.

Цього разу до складу Волинської збірної увійшли представники клубів: GARDA, ВОЇН, PRIDE та Луцької ДЮСШ № 2.

За результатами проведених поєдинків, до скарбнички збірної додалося: 9 золотих, 6 срібних і 7 бронзових медалей.

Так із грепплінгу призові місця вибороли:

Максим Торчило (CК GARDA) – 2-ге місце (NO GI), 1-ше місце (GI)

Теодор Ганейчук (CК GARDA) – 2-ге місце (NO GI), 2-ге місце (GI)

Іван Поремчук (СК Воїн) – 2-ге місце (NO GI)

Максим Чайковський (СК Воїн) – 3-є місце (NO GI)

Ілля Ковальчук (CК GARDA) – 2-ге місце (NO GI), 1-ше місце (GI)

Даніель Вальчук (CК GARDA) – 3-є місце (GI)

Віталій Жарчинський (CК GARDA) – 3-є місце (GI)

З панкратіону:

Максим Торчило (CК GARDA) – 1-ше місце (традішн)

Іван Пасич (СК Воїн) –    1-ше місце (традішн), 1-ше місце (Фул)

Богдан Лабудяк (СК Воїн) – 3-є місце (Традішн), 1-ше місце (Фул)

Вадим Ковальський (СК Воїн) – 3-є місце (Традішн), 1-ше місце (Фул)

Андрій Місюк (СК Воїн) – 3-є місце (Традішн)

Іван Поремчук (СК Воїн) – 1-ше місце (Традішн)

Юрій Пасич (СК Воїн) –  1-ше місце (Традішн)

Назар Юскевич (СК Воїн) – 3-є місце (Традішн)

Лука Шевчук (СК PRIDE) – 2-ге місце (Традішн)

«Дуже радий успішному виступу нашої збірної, емоції зашкалюють. Вдячний Волинській федерації панкратіону, грепплінгу і бразильського джиу-джитсу за можливість виступати у складі збірної. Маємо наміри показати кращий результат наступного разу. Разом – ми сила», – коментує результати головний тренер клубу «Воїн» Андрій Зінчук

«Дуже велика спортивна подія, яка зібрала найкращих бійців зі всієї України. Добре, що є можливість здобувати крутий досвід, відстоюючи честь нашої області та міста Луцька на таких конкурентних та потужних змаганнях в складі Волинської збірної», – додає головний тренер клубу «PRIDE» Олександр Кулаков.

«Ці змагання були епічними. Наші борці вперше здобули золоті нагороди в розділах грепплінг і в багатьох категоріях дійшли до фіналу. В загальному Волинська збірна здобула велику кількість призових та чемпіонських місць, а також вперше здобула 3-є командне місце в розділах панкратіону «Фул» та «Традішн», в яких дуже результативно виступили представники клубу «Воїн». Ми вкотре довели, що ми – потужний бійцівський регіон. І наші здобутки дуже мотивують нас працювати ще більше над ще кращими результатами», – підсумовує результати головний тренер клубу GARDA  Михайло Савчук.

Дякуємо за постійну підтримку партнерам: компанії WEST AUTO HUB, Олексію Шмігелю та фітнес-клубу VCG.

0 Комментариев