Волинські школярі почали переходити на дистанційку

news

Станом на 14 вересня на дистанційну форму навчання у Волинській області с перейшли 52 класи.

Про це Суспільному повідомила заступниця керівника обласного управління освіти й науки Тетяна Соломіна.

Дві школи повністю перейшли на навчання онлайн. Одна в селищі Турійськ та ще одна в селі Піщане Камінь-Каширського району.

З її слів Тетяни Соломіної, причина переходу класів на дистанційну форму освіти – збільшення кількості хворих на коронавірус серед школярів.

«Щодня захворюваність коливається від 2-4 дітей, 1-2 педагоги. Ми не фіксуємо масових захворювань, хоча їх більше, ніж було. На сьогодні маємо семеро хворих за добу, 16 учнів перебувають у стані хвороби, а з 1 вересня – 55 дітей, які були хворі. Маємо двоє вчителів, які захворіли», – каже посадовиця.

Освітянка додає: загалом від початку навчального року на COVID-19 в області занедужало 35 школярів та двоє педагогів. «Минулого року дорослі більше хворіли, ніж діти. Початок навчального року показав, що ця хвороба добралася і до дітей», – зазначила Тетяна Соломіна.

У Луцькій громаді на дистанційному навчанні перебуває 14 класів, розповів Суспільному директор міського департаменту освіти Віталій Бондар. З його слів, хворих на коронавірус виявили у таких школах: № 3, 5, 7, 13, 15, 17, 21, 23 і 24.

Нагадаємо, Волинь потрапила до списку регіонів, у яких динаміка рівня госпіталізацій перевищила граничний показник, встановлений для «зеленої» зони епідеміологічної небезпеки.

В обласному тимчасовому інфекційному госпіталі для хворих на коронавірус почали підготовку до початку нової хвилі захворювання на COVID-19.

Станом на 1 вересня на Волині лідерами з вакцинації проти коронавірусної хвороби були працівники шкіл Локачинської територіальної громади, де щеплення отримали 68 % осіб.

Найбільше від COVID-19 на Волині вакцинуються педагоги та медики.

0 Комментариев