Волинські податківці знайшли встановили факт зберігання алкогольних напоїв у місцях, що не внесені до Єдиного державного реєстру

news

Працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області під час фактичної перевірки в одному із торгових об’єктів Луцького району встановили факт зберігання алкогольних напоїв у місцях зберігання, не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

Про можливі зловживання на ринку реалізації підакцизної продукції податківців поінформували небайдужі громадяни.

Відповідальність за зберігання алкогольних напоїв у місцях зберігання, не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання передбачена ст. 17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» Штрафна санкція за дане порушення становитиме 17,0 тис. гривень.

У ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

0 Комментариев