Волинські податківці взяли участь у спільному семінарі з профспілковими організація області

news

Профспілка – це неприбуткова організація, що об’єднує громадян із спільними інтересами за родом їх професійної діяльності або навчання.

«Такий «неприбутковий» статус профспілок установлений Законом від 15.09.1999 року №1045-XIV «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» і визначає особливості їх оподаткування та звітності», – зазначила завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна.

Держава визнає профспілки повноважними представниками працівників і захисниками їх трудових, соціально – економічних прав та інтересів, співпрацює з профспілками в їх реалізації, сприяє профспілкам у встановленні ділових партнерських взаємовідносин з роботодавцями та їх об’єднаннями.

Тому під час семінару з представниками профспілкових організацій Волинської області завідувач сектору Олена Нікотіна звернула увагу на ключові питання роботи профспілок в сучасних умовах.

З 1 січня 2021 року вилучено преференцію щодо подання професійними спілками звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, тому відображення результатів роботи в Звітах та подання їх до податкових органів через «Електронний кабінет» питання, яке також обговорювалося під час зустрічі.

Крім того, представник ГУ ДПС в області Олена Нікотіна ознайомила присутніх про особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом  на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев