Волинські податківці виявили в торговому закладі нелегальні цигарки

news

В ході фактичної перевірки працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області спільно з працівниками Луцького районного відділу поліції 16.11.2021 в одному із торгових закладів Луцького району встановлено факт зберігання  тютюнових виробів в кількості 174 пачки без марок акцизного податку України, а саме сигарети таких торгових марок «Compliment», «Credo», «ФЭСТ», «АSTRU».

Працівниками Луцького районного ВП ГУНП у Волинській області вилучено з обігу 174 пачки тютюнових виробів на суму понад 3,3 тисячі гривень.

Такий  результат став можливим завдяки небайдужості громадян, які  інформували про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

Відповідальність за зберігання тютюнових виробів без акцизних марок передбачена ст 17. Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР « Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» та ст.  1645 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Орієнтовно штрафні санкції за дані порушення становитимуть 25,3 тис. грн

В ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев