Волинські податківці двічі зафіксували незаконну реалізацію алкоголю і цигарок ківерцівським підприємцем

news

За допущенні порушення закону при реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів до ківерцівського підприємця застосовано 207 тисяч гривень штрафних санкцій, – інформує управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області.

Факти недотримання вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» господарюючим суб’єктом у м. Ківерці податківці фіксували двічі.

Зокрема, в ході фактичних перевірок у серпні поточного року в двох господарських одиницях цього СГД виявлено 1325 пачок тютюнових виробів  та 103 пляшки коньяку та горілки, що були марковані марками акцизного податку з ознаками підробки. Тож за результатами цих перевірок до підприємця застосовано фінансових санкцій на 62,9 тис. грн., а фальсифіковані підакцизні товари вилучили співробітники ГУ Нацполіції у Волинській області.

Втім, згодом податківці отримали інформацію від Управління стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР НП України про можливу подальшу протиправну діяльність цього ж підприємця.

Повторні фактичні перевірки, що були проведені в листопаді цього року в господарських одиницях вказаного СГД в м. Ківерці спільно з працівниками ГУ НП у Волинській області встановили факти реалізації лікеро-горілчаних виробів, що містять марки акцизного податку з очевидними ознаками підробки а також інші порушення вимог закону. Тож співробітники ГУ НП у Волинській області знову вилучили алкогольні напої та тютюнові виробів, що були марковані підробленими марками акцизного податку.

Загалом за результатами проведених фактичних перевірок господарських одиниць вказаного суб’єкта в м. Ківерці застосовано фінансових санкцій на загальну суму 206,8 тис. грн. Співробітники ГУ НП у Волинській області вилучили з незаконного обігу 1371 пачку тютюнових виробів та 134 пляшки алкогольних  напоїв, котрі не містили марок акцизного податку встановленого зразка.

На підставі зібраних за результатами проведених фактичних перевірок торгових об’єктів вищезазначеного СГД в м. Ківерці матеріалів співробітники ГУ НП у Волинській області зареєстровали кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.199 Кримінального кодексу України. До речі, ця стаття передбачає кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Податківці Волині системно протидіють незаконному обігу підакцизних товарів. Тому наведена інформація повинна стати застереженням для інших суб’єктів господарювання, які зважуються  здійснювати господарську діяльність зі зберіганню та реалізації в господарських об’єктах фальсифікованих підакцизних товарів, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев