Волинські підприємці 9 із 10 декларацій подають в електронному вигляді

news

Волинські підприємці подали в електронному вигляді 125 тисяч звітних документів протягом січня-липня 2021 року. Це 90 відсотків від загальної кількості поданих підприємцями на опрацювання ДПС декларацій.

Юридичні особи області подають до податкової служби в електронному вигляді 91 відсоток звітних документів.

«Ще кілька років тому більшість підприємців-фізичних осіб були прихильниками паперового формату звітування. Нині в області кількість поданих декларацій підприємцями та юридичними особами майже на одному рівні. Електронний кабінет для платників  податків, що працює на вебпорталі ДПС, – доступний і зручний кожному, хто має елементарні навички роботи з електронним сервісами. Цей момент повинні врахувати особи, котрі хочуть  скористатися правом на податкову амністію активів», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що одноразове добровільне декларування передбачає подання декларації лише засобами телекомунікаційного зв’язку.

« З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом  на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів. Це сучасний і правильний підхід, коли активи, які приховуються за кордоном, за різними схемами або «лежать» під матрацами, будуть працювати на легальну національну економіку», – наголошує Світлана Савчук.

Нагадаємо, що детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

0 Комментариев