«Волинь» з мінімальним рахунком поступилася «Оболоні» на виїзді

news

ФК «Оболонь» святкував перемогу в матчі з луцькою «Волинню». Господарі активно розпочали гру та зуміли залишити гостей без м’яча та особливих можливостей у атаці. «Пивовари» часто навішували в зону штрафного майданчика волинян, однак повітряну боротьбу вигравав Максим Войтіховський. 

Лише на 26-ій хвилині захисники недогледіли м’яч, і той потрапив до Костянтина Чернія. Форвард «Оболоні» скористався вдалими обставинами та влучно пробив ворота Віталія Неділька. Гол так і залишився єдиним не тільки в першому таймі, але й впродовж всієї зустрічі.

Слід зазначити, що у складі луцької команди були вимушені заміни, оскільки напередодні отримав пошкодження Андрій Ляшенко. В матчі його замінив Дмитро Янчук. 

Також наставник волинян Альберт Шахов спробував змінити хід гри, провівши потрійну заміну в команді під час перерви. В другому таймі на полі з’явилися іранець Сіаваш Хагназарі, Денис Теслюк та Іван Цюпа. Ще пізніше склад команди підсилили Олександр Кучеренко та Станіслав Кристін. І хоч гра гостей стала більш активною і з боку «Волині» спостерігався серйозний тиск на суперників, однак рахунок матчу не змінився.

Це друга поразка луцької команди в сезоні. Реабілітуватися «Волинь» спробує з донецьким «Олімпіком» 13 вересня у Києві. Вболівальники вже можуть ознайомитися зі ставками та котируваннями в лініях букмекерів, в тому числі БК «BetBoom», котра пропонує скористатися вигідними бонусами. Список актуальних бонусних пропозицій представлений на сайті.  

0 Комментариев