Волинянка бере участь у виставці престижної столичної галереї

news

Рожищанка Юлія Смаль, художник-ілюстратор, що нині проживає та працює у Києві, бере участь у престижній виставці мистецької галереї «Карась», одного з найстаріших художніх майданчиків столиці, розміщеного на Андріївському спуску.

Про це пише Район.Рожище.

Ювілейна виставка «А4, Кулькова ручка», що традиційно відкрилася напередодні Новоріччя, а саме 24 грудня, і триватиме до 26 січня, вже вдесяте пропонує до уваги богемного глядача модернові роботи, створені звичайною ручкою (саме кульковою, не гелевою!) на простому офісному папері, зібрані у «Карась-галереї» в рамках масштабного проекту.

Монохромна вишивка від Юлії Смаль

Монохромна вишивка від Юлії Смаль

Портфоліо-проект «А4» існує з 2006 року. Концепція доволі проста — створення мистецтва повсякденними засобами, без використання традиційних художніх матеріалів. Головне послання арт-івенту — високе мистецтво примітивними засобами.

Портрет акторки Eve Hewson кульковою ручкою

Портрет акторки Eve Hewson кульковою ручкою

Як повідомив у одному з інтерв’ю ініціатор «А4» і незмінний керівник галереї Євген Карась, щороку в рамках проекту виставляється до 200 авторів, представлені абсолютно всі стилі: абстракція, концептуалізм, поп-арт, ар-брют, сюрреалізм, мейл-арт, наїв, шансон-арт, гіперреалізм і т. д.

Аншлаг на відкритті ювілейної виставки

Аншлаг на відкритті ювілейної виставки
 Цьогоріч беруть участь 192 іменитих учасники, серед яких професійні художники, талановиті аматори і просто люди мистецтва, як от мастодонт від сучукрліту ЮрійАндрухович. На стінах виставкових зал можна побачити понад сім сотень справжніх шедеврів, створених звичайнісінькою ручкою. І з-поміж них – роботи нашої талановитої землячки.
Експонати

Експонати

Юлія «осіла» у столиці, скінчивши  національний авіаційний університет за спеціальністю «Дизайнeр інтeр’єру» (це друга її художня освіта, першу здобула у Волинському держучилищі культури та мистецтв). Зараз дівчина працює у сфері поліграфічного рисунку, ілюстрації, має власну студію рисунку та живопису, де викладає студентам.

Фото  надані Юлією СМАЛЬ джерелу Район.Рожище.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев