Волинянину винесли вирок через овес

news

Любомльський районний суд виніс вирок 30-річному мешканцю села Забужжя Любомльського району, котрий, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, проник і викрав зі складського приміщення господарства 90кг зерна вівса, вартістю понад 300 грн.

Про це повідомляють на сайті Волинської поліції.

Подія трапилася в травні цього року. 30-річний мешканець села ЗабужжяЛюбомльського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, проник у складське приміщення господарства та викрав три мішки вівса і велосипедом перевіз їх додому. Сума завданого збитку становить 315 грн..

За фактом крадіжки з проникненням слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Викрадене вилучили та повернули власнику.

Любомльський районний суд визнав підозрюваного винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив йому покарання – 3 роки позбавлення волі. Проте, на підставі ст.ст.75, 76 Кримінального кодексу України звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев