Волиняни тріумфували на зимових виставках мисливських лайок

news

Члени Волинської обласної ФМСУ зміцнюють свої позиції у загальноукраїнському рейтингу. Нещодавно вони тріумфували на ІХ Всеукраїнській зимовій виставці мисливських лайок у м.Житомирі, а 6 березня взяли участь у Львівській обласній. Про це пише “Слово Волині”.

Ця зимова виставка мисливських лайок проходила у на одному з міських стадіонів Львова. У ній взяло участь близько 100 лайок, зокрема, чотири – КФЛ, п’ять – ССЛ, решта – ЗСЛ і РЄЛ. Команду волинян представляли Микола Якимчук, Володимир Черняк, Юрій Бащук та Григорій Гороць. Вони привезли східно-сибірських лайок – однорічних Алмаза та Аяна, п’ятирічного Алдая (власник Микола Якимчук).

Ці представники промислових мисливських лайок були кращими у Житомирі, і на Львівській виставці підтвердили свою класність найвищими оцінками в рингах: у старшій групі – Алдай (1 місце), у молодшій – Алмаз (1місце), Аян (2 місце). Алдай з оцінкою відмінно отримав кубок “Кращий представник породи ССЛ”!

Незважаючи на поломку автомобіля під час подорожі до Львова, волиняни залишилися задоволені не тільки організацією та проведенням виставки, що проходила під керівництвом голови Львівського обласного ФМСУ Ярослава Рогоцького, а й виступами своїх чотирилапих улюбленців…

Володимир Черняк

0 Комментариев