Волинян запрошують на Благодійний Різдвяний бал

news

Перший Благодійний Різдвяний Бал відбудеться вже в цю суботу 16 січня о 16.00 у приміщенні Нововолинського Центру дитячої та юнацької творчості.

Про це повідомляє БУГ.

Робота організаторів кипить в цей останній тиждень підготовки, декоратори прикладають усіх сил щоб зробити приміщення справді казковим, готується величезна фотозона та багатий кенді-бар від кондитерів! Також вже заплановані цікаві майстер – класи для наймолодших  гостей, благодійники охоче надають свої роботи для аукціону.

“У підготовці цього масштабного заходу брали участь стільки добрих та щирих сердець нашого міста, і тепер, коли часу лишилося так мало, ми просимо Вас про єдине : прийти і побачити на власні очі захід, який плекали ми в мріях і який збираємось втілити в життя!

Молодь хоче і може зробити в нашому місті дійсно цікавий, творчий проект, що залишить тільки найкращі спогади і подарує свято діткам з особливими потребами.

Нагадуємо, що запрошення можна придбати на вході в ДЮЦ, а також просимо дотримуватися дрес – коду та бального етикету”, – кажуть організатори.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев