Волинський підліток врятував з-під криги двох людей

news

На Волині підліток витяг з-під криги свого однолітка й чоловіка, який кинувся його рятувати.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин«Огляд дня» телеканалу ZIK.

Того дня восьмикласник Станіслав повертався від товариша. Напередодні були міцні морози, тому місцевий ставок покрився кригою. Хлопець захотів покататися, але вже за лічені секунди провалився під лід.

І хоч водойма невелика, однак її глибина – не менш як 3 метри. Дитячий крик почули у найближчих будинках.

Витягти 13-річного Станіслава з ополонки близько 10 хвилин намагався місцевий чоловік. Рятівник робив усе правильно, але 54-річний чоловік і сам провалився під лід. У воді були вже двоє, коли на допомогу прибіг сусідський підліток.

«Я намагався діяти по ситуації. Зрозумів, що доведеться витягати їх обох, бо тоді нікого не було поряд, щоб допомогти мені. Я почав хвилюватися вже після того, коли витяг їх з води. Тільки після того зрозумів, що сталося», – розповів юний рятувальник Володимир Калішук.

Майже десять років тому в такій же ситуації побував і місцевий професійний рятівник Богдан.

«Цей хлопець, який врятував двох людей, можна сказати, діяв як професійний рятівник. Він зумів дістати з крижаної води і дитину, і дорослого», – зазначив  Богдан Федорук.

Удома про вчинок сина дізналися вже від сусідів. Сам Володимир скромний, тому і не зізнавався. Мама дуже хвилюється за сина, адже хлопець має значні проблеми зі здоров’ям.

Не зважаючи на значний стрес, хлопець тішиться першими відзнаками за свій вчинок. Проте героєм Володимир себе не вважає й переконаний, що так вчинив би кожен свідомий чоловік. Тим часом місцеві рятівники висуватимуть кандидатуру 15-річного Володимира на звання «Рятівник року 2016».

0 Комментариев