Волинський губернатор привітав зі святами діток без батьківської опіки

news

Заведено, що у період новорічних та різдвяних свят, усі діти отримують подарунки від батьків та рідних. Але, на превеликий жаль, є такі категорії дітей, якими зобов’язана опікуватися держава. Це діти пільгових категорій, які з тих чи інших причин залишилися без батьківської опіки та піклування.

Саме для таких дітей уже традиційно організовують свято новорічної ялинки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, які залишилися без догляду. Дійство, на яке зібралися маленькі волиняни з усіх куточків краю, відбулося сьогодні, 5 січня 2016 року. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Новорічне свято – кожній дитині

Привітати діток із зимовими святами завітали і представники влади: голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик та заступник голови обласної ради Роман Карпюк.

У своєму вітанні голова облдержадміністрації наголосив:

– Дорогі діти! Ви – наше майбутнє! Я задоволений, що бачу ваші усміхнені обличчя. Це означає, що ми маємо наснагу до життя, маємо наснагу до боротьби. Цим ми підтверджуємо, що нам потрібна Україна, так само як і ми потрібні рідній державі.

Також Володимир Гунчик висловив сподівання, що у 2016 році закінчаться військові дії на сході України та запанує мир та спокій у державі.

– Вітаю вас з наступаючим Різдвом Христовим, бажаю міцного здоров’я, добра та злагоди в родинах, миру у нашій країні, – наголосив Володимир Петрович. – Нехай у 2016 році наші військові повернуться додому, гідно захистивши незалежність рідної країни. Нехай на українській землі запанує мир та спокій. Наснаги вам у навчанні та новий здобутків на благо України.

Після цікавих новорічних забав та привітань, діти отримали солодкі подарунки та переглянули захоплюючу виставу.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев