Волинські поліцейські привітали вихованців підшефного притулку. ФОТО

news

Співробітники ювенальної превенції ГУНП у області привітали вихованців підшефного притулку, що у місті Рожище, із Днем захисту дітей.  

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Разом із поліцейськими до притулку завітали студенти Луцького базового медичного коледжу. Студенти презентували діткам вітальну програму, провели різноманітні конкурси та вікторини та подарували солодощі.

«Рожищенський притулок для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації уже багато років є підшефним закладом волинських правоохоронців. У закладі перебувають діти, від яких відмовилися рідні, батьків яких позбавили батьківських прав, а також ті підлітки, які схильні до бродяжництва та скоєння правопорушень. Поліцейські часто навідуються до своїх підшефних, спілкуються, намагаються допомогти у різних потребах», – повідомила керівник сектору ювенальної превенції Інна Остапович.

Тож, напередодні Дня захисту дітей поліцейські сектору ювенальної превенції організували свято для своїх підшефних. Студенти Луцького базового медичного коледжу привітали дітей концертною програмою. Після цього, студенти провели для вихованців закладу різноманітні вікторини та конкурси.

Окрім цього, діткам подарували солодощі, які власноруч виготовили студенти мед коледжу.

0 Комментариев