Волинські бійці побували на виступі балету «Сухішвілі»

news

Національний балет Грузії «Сухішвілі» знає весь світ. Цей танцювальний колектив називають Восьмим чудом світу.

         В останній день зими – 29 лютого, найтепліші і незабутні враження отримали  волинські бійці, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів, які за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, в рамках благодійного проекту «Митецька терапія» обласного благодійного фонду «Рідна Волинь», мали можливість побачити  всесвітньо  відомий балет «Сухішвілі» в обласному драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

       Воїни вперше бачили виступ такого «зіркового» колективу і як усі глядачі просто шаленіли від динамічного та граціозного виступу танцюристів, які виконували кожен танець з дивовижною точністю – чоловіки просто літали по сцені, а представниці прекрасної статі рухалися граційно, як лебеді.

       За словами солдатів, найбільше  позитивних емоцій вони отримали тоді, коли грузинські танцюристи професійно і просто грандіозно виконали український танець «Гопак».

      Усі бійці бурхливими  оплесками нагороджували кожен виступ талановитих та віртуозних танцюристів з Грузії і вийшли з концерту з таким позитивним настроєм, що готові були не тільки з автоматом в руках, але і з шаблями захищати рідну Україну від ворога.

       Голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов зазначив, що  воістину незабутній і нічим не схожий на інші виступи балет «Сухішвілі» зробив для поранених бійців справжню і мистецьку, і лікувальну терапію, яка дієво сприяє поверненню їх до мирного життя.


0 Комментариев