Волинська влада обговорила військові програми

news

У 2015 році Волинська область одна із перших прийняла Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів, завдяки якій вдалося покращити рівень оснащення та матеріально-технічне забезпечення наших військових в зоні бойових дій тощо.

Цьогоріч обласна влада вирішила не відступати від обраного курсу підтримки військових. Відтак в області розробляються проекти нових програм матеріального забезпечення військових та профілактики правопорушень в області. Аби обговорити напрацьовані пропозиції та узгодити проекти військових програм, голова облдержадміністрації провів робочу зустріч із представниками облвійськкомату, Національної гвардії та обласної Нацполіції. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

– Завершуємо попереднє опрацювання двох програм. Вносимо останні корективи та узгоджуємо усі запропоновані заходи. Після сьогоднішньої зустрічі проекти програм повинні бути передані до обласної ради та розміщенні на офіційному веб-сайті представницького органу, аби розпочалася процедура обговорення, – розпочав зустріч Володимир Гунчик. – Адже програми повинні бути винесенні на розгляд депутатів уже в березні.

Представники головного управління Національної поліції України у Волинській області презентували доопрацьовану програму профілактики правопорушень в області. Окрім заходів Програми, які спрямовані на зміцнення законності та правопорядку, боротьбу з дитячою бездоглядністю та безпритульністю, підвищення захищеності громадян від злочинних посягань, налагодження тісної співпраці муніципальних органів із громадськістю тощо, за дорученням голови облдержадміністрації, до цієї програми включено ряд заходів, спрямованих на підтримку установ пенітенціарної служби.

– Профілактика правопорушень повинна бути не тільки на вулицях. Відповідні роботи потрібно проводити і у закладах відбування покарань, аби не допустити повторення злочинів, – наголосив голова облдержадміністрації.

Окрім цього, за словами керівника управління Державної пенітенціарної служби України в області Олександра Герасимчука, заходи Програми спрямовані на зменшення проявів передачі ув’язненим наркотичних та алкогольних речовин.

– Саме через ці заходи ми здійснюємо профілактику серед місцевого населення щодо недопущення передачі в зону наркотичних та інших речовин, – наголосив Олександр Герасимчук. – Адже ті, хто передає такі речовини, невдовзі й сам може опинитися серед ув’язнених.

Доопрацювана і програма матеріально-технічного забезпечення військових частин, зокрема, у розділі створення Центру підготовки керівників територіальної оборони.

За словами обласного військового комісара, створення Центру сприятиме підготовці обороноздатних підрозділів територіальної оборони, які у будь-який час зможуть стати на захист регіону чи держави вцілому.

– Навчання в таких Центрах покращить не тільки фізичну підготовку молоді, а й підніме морально патріотичний дух призовників, які перестануть боятися їхати в зону бойових дій, адже вони будуть обізнаними та підготовленими, – наголосив Роман Кулик.

– Питання військової підготовки волинян напрочуд важливе. На жаль, ми маємо гіркий досвід на початку військового протистояння, коли Волинь понесла величезні втрати саме через недостатню підготовку молодшого офіцерського складу, – наголосив голова облдержадміністрації. – Тому повинні зробити усе для того, щоб це більше не повторилося.

За підсумками обговорення голова облдержадміністрації дав відповідні доручення відкоригувати заходи військових програм з урахуванням усіх зауважень

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев