Волинська ОДА подарувала квартиру учаснику АТО

news

В переддень Святого Миколая, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець та  директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод вручили ключі від новенької квартири учаснику АТО, інваліду війни ІІ групи Заню Андрію. Про це пише прес-служба Волинської ОДА.

Насамперед Світлана Мишковець подякувала Андрію від імені усіх волинян за спокій і мир в домівках та подарувала родині освячену ікону Святого Миколая.

– Нехай образ Святого Миколая оберігає вашу родину, нову домівку та приносить лише гарні новини. Заради дружини Ірини та п’ятирічного синочка Максимка Андрій має знову міцно стояти на ногах – побажала Світлана Євтихівна.

Варто наголосити, що квартира придбана за кошти обласного бюджету, в рамках програми «Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

Представники влади оглянули нову оселю, побажали миру, злагоди, родинного затишку та сімейного благополуччя. Від забудовників сім’я Андрія Заня отримала в подарунок побутову техніку для кухні.

Довідково:

Повістку про мобілізацію до Збройних Сил України 28-річний Андрій Зань, уродженець села Полонка Луцького району, отримав у квітні 2014 року. Служив у 51-й Володимир–Волинській механізованій бригаді. Армійський вишкіл проходив на Рівненському полігоні та Миколаївському Широкому лані. Андрій, за професією фельдшер ветеринарної медицини, згодом освоїв навички водія, тому довелося сісти за кермо армійського автомобіля. У вогняному пеклі опинився на початку червня. Виконував різні бойові завдання.

В останній день червня частина, у якій служив Андрій Зань, знаходилася у районі сіл Дачне та Антонівка Донецької області. Під час обстрілу  «Градами», отримав важке поранення ноги, в результаті якого частину лівої ноги довелось ампутувати.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев