Волинська ОДА не може передати політехнічному університету санаторій

news

Волинська ОДА не може передати Луцькому національному політехнічному університету санаторій-профілакторій «Журавка», оскільки він на балансі державного підприємства «Колківське лісове господарство».

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА у відповіді на запит депутата Волинської обласної ради, ректора ЛНТУ Петра Савчука.

В обласній державній адміністрації розглянутий депутатський запит щодо безоплатної передачі або передачі в оренду цілісного майнового комплексу санаторію-профілакторію «Журавка» Луцькому національному технічному університету. Відомчий санаторій-профілакторій в с. Журавичі Ківерцівського району перебуває в оперативному управлінні Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та на балансі державного підприємства «Колківське лісове господарство». Органом управління цим майном є Державне агентство лісових ресурсів України.

«Отже, порушене в запиті питання не належить до компетенції обласної державної адміністрації.
Крім того, роз’яснюємо, що відповідно до частини 1 статті 7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» санаторії та профілакторії не підлягають безоплатній передачі, – йдеться у відповіді.  – Відповідно до вищенаведеного, рекомендуємо звертатись із порушеного питання до Державного агентства лісових ресурсів України.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев