«Волиньфармпостач» зарахували вартість ремонту замість трьох років оренди

news

ДВТП «Волиньфармпостач» зробило ремонт у приміщенні комунального майна міської ради і тепер підприємству врахували цю вартість замість орендної плати. 

Про це йшлося вчора, 29 червня, під час засідання 26-ї сесії міськради.

Начальник відділу управління майном комунальної власності Луцькради Алла Грабко розповіла, що приміщення на вулиці Гордіюк, 39, свого часу орендувала державна комунальна аптека № 133. Однак її ліквідували і правонаступником стало державне виробничо-торгове підприємство «Волиньфармпостач».

За словами Грабко, були перемовини міської ради і орендаря для того, щоб вони зменшили площу до 72 кв. м. На вільній площі планують розмістити амбулаторію сімейної медицини і швидку допомогу.

Оскільки «Волиньфармпостач» робили окремий вхід, вони мусили ремонтувати приміщення. Тепер згідно із законодавством вони мають право на відшкодування цих коштів. Договір оренди із міською радою укладений на три роки до 10 листопада 2019 року, тому запропонували врахувати орендну плату замість ремонтних робіт. Оренда приблизно складе 80 тисяч гривень, а вартість ремонтних робіт становила 190 тисяч гривень.

Депутат Тарас Шляхтич поцікавився, чи є обов’язок у міськради зараховувати вартість поліпшень замість оренди і чи надавала міськрада згоду на ці поліпшення.

Грабко відповіла, що замовником цих робіт було управління капітального будівництва Луцькради і була укладена угода із ДВТП «Волиньфармпостач» на те, що вони ці роботи здійснять. На думку, Грабко, у міськради виникло зобов’язання у зв’язку із тим, що там вдалося отримати приміщення під амбулаторію.

0 Комментариев