Водій ЛПЕ звернулася до депутатів Луцькради: «Ми зупинимо рух тролейбусів, якщо не виплатите нам зарплату»

news

Водії ЛПЕ прийшли на сесію міськради, аби розповісти про ситуацію на підприємстві. Одна із водіїв розповіла, що отримала за останній місяць лише тисячу гривень.

Про це йшлося сьогодні, 31 травня, під час засідання 24-ї чергової сесії міськради.

До депутатів звернулася водій тролейбуса Оксана Владичко, голова профспілки вільних залізничників України Луцького підприємства електротранспорту. Жінка розповіла, що має четверо неповнолітніх дітей, не маю власного житла і винаймає квартиру.

За словами водія, вона отримала за квітень зарплату у розмірі однієї тисячі гривень.

«Як мені далі жити? Грицюк запевняє, що саме ви винні у цьому, бо не виділяєте кошти. Не займаєтесь підприємством. І у мене запитання, у вас є совість? – звернулася до депутатів жінка. –  Ми працівники нашого підприємства не довіряємо більше директору, бо він постійно зводить наклепи, звільняє людей.  Ми бачимо, що гроші, які виділяються, виділяються намарно. За 1,5 роки не було придбано жодного тролейбуса. Ми, водії тролейбусів, є основним фондом нашого підприємства.

За словами водія, близько 20 водіїв звільнилося з ЛПЕ.

«Чи усвідомлюєте ви, що це означає для транспортного підприємства? Це катастрофа»,– заявила жінка.

Заробітна плата зрівнялась із заробітною платою прибиральниці. За годину оплата водія становить  18, 96 гривень за годину, прибиральниці – 19 гривень за годину, а кондуктора – 13, 43 гривні за годину.

«Директор розповідає вам, що заробітна плата у нас 6-7 тисяч гривень, а для того, щоб отримати ті 6-7 тисяч, мені треба працювати всі 30 днів. Ми працюємо більше більше 12 годин в день. Люди втікають з підприємства, – зазначила водій. — Ми зупинемо рух  тролейбусів, якщо не виплатите нам зарплату»

Виконувач обов’язків міського голови Ігор Поліщук зазначив, що кошти не можуть виділяти, поки Ігор Грицюк на посаді, бо невідомо, куди підуть ці гроші:

«Коли буде звільнений директор, тоді заробітна плата буде вам виплачена», – повідомив Поліщук.

0 Комментариев