Визначили номінантів на антипремію «Золота малина»

news

Еротична драма «50 відтінків сірого» отримала шість номінацій на антипремію «Золота малина», у тому числі в категорії «найгірший фільм».

Виконавці головних ролей Джеймі Дорнан та Дакота Джонсон стали претендентами на звання «найгірший актор» та «найгірша актриса», а їх спільна робота відзначена у категорії «найгірший акторський дует». У номінантах опинилися також режисер Сем Тейлор-Джонсон і сценаристи. Повний список наводить The Washington Post.

Стільки ж номінацій отримала фантастична комедія «Пікселі». Вона буде претендувати на антипремію в категоріях «найгірший фільм», «найгірший актор» (Адам Сендлер), «найгірший актор другого плану» (Джош Гад і Кевін Джеймс), «найгірша актриса другого плану» (Мішель Монаган) та «найгірший сценарій». Найгіршим фільмом можуть також назвати «Фантастичну четвірку», «Сходження Юпітер» та «Шопо-коп 2».

У числі претендентів на звання найгіршого актора представлені Джонні Депп («Мордекай»), Ченнінг Татум («Сходження Юпітер») та Кевін Джеймс («Шопо-коп 2»). З актрис журі антипремії відзначило Кетрін Хейгл («Північ пекла»), Мілу Куніс («Сходження Юпітер»), Дженніфер Лопес («Шанувальник») та Гвінет Пелтроу («Мордекай»).

Переможців назвуть за день до оголошення призерів «Оскара» – 27 лютого.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев