Відомий блогер Руслан Кузнєцов розповів Людмилі Барбір та Єгору Гордєєву, як зробити свій YouTube-канал популярним

news

Днями у студію ранкової програми Сніданку з 1+1 до ведучих Людмили Барбір та Єгора Гордєєва завітав відеоблогер-мільйонник Руслан Кузнецов зі своєю дружиною Ілою Кузнецовой. Разом з прямим ефіром у студії відбувалося одразу три онлайн-трансляції у мережу Інстаграм.

  Барбір та Гордєєв розпитали у Руслана та Іли, з чого потрібно почати, якщо вирішив створити свій YouTube канал. Як обрати власну нішу, генерувати ідеї для відео та створювати ролики, що зберуть мільйони переглядів.

На каналі Руслана вже 1,74 млн підписників, а його блоги та пісні набирають мільйони переглядів та лайків вже в перші години публікації. Він рекомендує розпочати з невеликих відео на 6-7 хвилин. І тільки тоді, коли у вас з’явиться власна постійна аудиторія, можна поступово збільшувати хронометраж і навіть ризикнути на ролик у 40 хв та більше.

«YouTube – це геніальна платформа, що сама рекламує вас. Якщо вам вдалося зняти цікаве відео, алгоритми мережі самостійно будуть його просувати, і ви автоматично ставатимете популярнішим”, – зазначив Руслан Кузнецов. 

 У свою чергу Іла наголосила, що навіть, у зайнятій ніші можна знайти себе, стати популярним і досягти успіху.

Відеоблогер-мільйонник Кузнецов, який неодноразово відвідував міжнародні фестивалі відеоблогерів: VIDEOZHARA 201720182019Road Show ОДЕССА 2018 поділився з ведучими та всіма глядачами Сніданку з 1+1 секретами свого успіху та розповів, що необхідно зробити перед тим, як розпочати вести свій YouTube-канал.

Поради від Руслана Кузнецова: Як знайти свою нішу для блогу?

1.) Зрозуміти, який контент подобається вашій цільовій аудиторії.

2.) Виявити власну особливість, яка відрізняє від інших,

3.) Постійно експериментувати зі стилями.

4.) Ретельно вивчати аудиторію, її характер та звички.

5.) Реалізувати ідеї, а не тільки їх генерувати.

Нагадаємо, що восени ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв запустив власний YouTube-канал, який вирішив присвятити подорожам та інтерв’ю з цікавими особистостями. На даний час єдине відео-інтерв’ю Єгор записав з ісландським коміком, політиком і колишнім мером Рейк’явіка – Йоном Ґнарром.  А на разі шукає нових цікавих співрозмовників для запису відео, а зустріч з Русланом Кузнецовим стало для нього своєрідним майстер-класом. У 2020 році також свій YouTube-канал планує відкрити і ведучий програми Сніданок.Вихідний Олександр Попов.

Руслан Кузнецов – 27-літній  український відеоблогер-мільйонник, екс-чоловік блогерки та інфлюенсера Олени Венум, музикант та продюсер. На нещодавньому концерті у Києві Руслан презентував свої нові пісні, а однією з глядачкою стала ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев