Відносини на відстані – як зберегти кохання та пристрасть?

news

Справжні міцні відносини між люблячими людьми  не руйнуються від тимчасової розлуки. Однак якщо робити помилки при спілкуванні на відстані, то є ризик послабити або порушити емоційний зв’язок із партнером. На щастя нічого складного для підтримки кохання далеко один від одного робити не потрібно. Головне – не сумніватися в позитивному результаті і радувати один одного приємними дрібницями.

Потрібно лише дотримуватися семи основних правил, щоб вогонь кохання і пристрасті не згас в тривалій розлуці. Сьогодні практично у всіх є можливість не тільки регулярно телефонувати та обмінюватися текстовими повідомленнями, а також займатися любов’ю на відстані – віртуальним сексом. А це означає, що в розлуці жоден із партнерів не відчуватиме гострого браку повноцінної взаємодії з другою половинкою.

Дотримуватись балансу

Погано коли закохані, опинившись у розлуці, забувають дзвонити та писати один одному. Але також зовсім не добре, якщо один з пари починає всіляко набридати другому – нав’язувати безперервне спілкування – дзвонити в невідповідний час і відсилати купу незначних повідомлень, тобто різними способами викликати не розчулення, а подразнення, що наростає.

Безумовно відмовлятися від спілкування не слід. Але важливо знайти золоту середину – наприклад, домовитися про точний час, коли обидва будуть вільні, щоб поговорити по відеозв’язку, порадувати один одного еротичними фотографіями чи віртом. Плюс до цього  не варто ображатись, якщо партнер раптом не відповів на дзвінок або перервав його через термінову справу.

Довіряти

Якщо у відносинах немає довіри, а є лише ревнощі і підозрілість, випробування розставанням вони навряд чи пройдуть. Щоб зберегти кохання на відстані, необхідно довіряти партнеру на всі сто. Щоб не мучити себе думками про можливий флірт чи зраду, слід відключатися від тривоги – спілкуватися з друзями, займатися  хобі, розвиватися у привабливій для себе сфері.

Пережити цей період добре допомагають секс-іграшки. Прекрасно якщо у кожної пари є інтимні девайси для задоволення природних сексуальних потреб. Тоді не доведеться мучитися думками про те, що друга половинка шукає оргазмів на стороні. Дівчині ідеально підійде кліторальний стимулятор чи вібратор будь-якого типу. А чоловікові варто придбати мастурбатор із функцією вібрації.

Не зраджувати

Безумовно зберігати вірність буває складно, особливо якщо поряд є симпатичні шанувальники. Щоб не піддатися спокусі, слід більше часу проводити за інтимним листуванням з партнером. Можна надсилати одне одному відверті фотографії або писати вульгарні повідомлення. Все це розпалюватиме фантазію і зближуватиме партнерів на рівні сексуальних бажань.

Розважатися

Сидіти вдома, сумно розглядаючи знімки з коханою людиною та згадуючи чудовий час, проведений разом – це приємно, але лише на початку розлуки. Далі необхідно навчитися розважати себе, інакше очікування зустрічі почне здаватися нескінченним і дуже сумним. Можна зайнятися чимось новим – наприклад, записатися на уроки танців чи спробувати себе у цікавому виді спорту.

Збуджувати

Зрозуміло, збуджувати і заводити потрібно саме один одного. Для цього сучасні пари мають всі умови. В ідеалі варто використати інтерактивні секс-іграшки нового покоління. З такими девайсами партнери можуть пестити один одного через спеціальні сенсори. Але це недешеве задоволення, тому підійде  не кожному. Якщо немає можливості придбати такі пристрої, підійдуть звичайні інтимні аксесуари.

Віртуальний секс може бути надзвичайно гарячим і солодким. Інтенсивність сексуальних відчуттів і приємних емоцій багато в чому залежатиме від якості секс-іграшок, що застосовуються. Також важливо використовувати хороший лубрикант – якщо хочеться більше насолоди, можна вибрати мастило з збуджуючим ефектом. Дівчатам варто спробувати вакуумний стимулятор клітора – оргазми від цього приладу божевільні.

Робити сюрпризи

Робити один одному приємні презенти не складно і на відстані. Наприклад, хлопець може замовити коханій букет красивих квітів, що точно підніме їй настрій. Навіть просто відео-листівка або гарна картинка з унікальним написом, надіслані інтернетом, сприятимуть зміцненню любовних стосунків. А якщо є можливість хоча б ненадовго зустрітися, упускати такий шанс, безумовно, не потрібно. Навіть коротке побачення тривалістю кілька хвилин вдихне свіжість та вогонь у стосунки закоханих.

Підтримувати

У розлуці в обох партнерів може псуватися настрій – часом можуть з’являтися думки, що все погано і спілкування на відстані призведе до повного краху відносин. У такі моменти важливо настроїти партнера на позитивне бачення ситуації. Чудово якщо закохані мають одну спільну мету – наприклад, зіграти весілля або купити квартиру для спільного життя. Про цю мету треба нагадувати один одному в хвилини душевного занепаду.

Відносини на відстані – це завжди досить важко, особливо якщо партнери ще молоді і в їхній крові вирує адреналін. Але любов не закінчиться, якщо обидва докладатимуть зусиль для підтримки довіри та пристрасті. А для цього необхідно нагадувати собі, що справжнім почуттям не страшні жодні відстані.

0 Комментариев