Від святкових столів і телевізора волиняни тікають до театру

news

Вистава «Ніч перед Різдвом» була настільки успішною, що самодіяльна трупа вирушає у гастролі: на Василя акторам аплодуватимуть у Великій Глуші!

Про це пише Волинська газета.

Любешівці зуміли створити під Різдво справжню сенсацію: уперше у селищі відбулася вистава-мюзкл  «Ніч перед Різдвом» за мотивами однойменної повісті Миколи Голголя. Комедійний спектакль був для любешівців та гостей селища своєрідним різдвяним святом. Публіка сприйняла виставу-мюзкл із захопленням – і вона цього заслуговувала. Телевізор і святкові столи вже всіх втомили. Хотілось казки. Вистава вдалась веселою, трішки неочікуваною і трішки навіть короткою, хотілось ще… На обличчях глядачів після побаченого були щирі усмішки.
Як розповіли у райдержадміністрації, дійовими особами мюзиклу були працівники районного Будинку культури, в тому числі і начальник відділу культури райдержадміністрації Микола Савчук, який зіграв роль Павука. Ідея постановки твору Гоголя належить керівнику гурту троїстих музик «Медоцвіт» Олександру Матюку та його дружині Ірині, які були Вакулою і Оксаною.
Самодіяльним акторам вдалося не тільки передати загальний дух повісті Гоголя, але й викликати справжню сенсацію серед місцевого населення.
Тріумфальне сприйняття вистави надихнуло її постановників показати «Ніч перед Різдвом» ще раз. Тож відбудеться вона 14 січня, покажуть її і у будинку культури села Велика Глуша, а також і в м. Маневичі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев