«Вест Ойл Груп» ухиляється від укладання договору оренди землі із Луцькрадою – місто втрачає кошти

news

Депутати погодили три проекти рішення про надання ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» на умовах оренди земельної ділянки. Підприємство уже тривалий час ухиляється від укладання договір оренди, в результаті чого місто втрачає кошти.

Про це йшлося 3 липня під час засідання 26-ї чергової сесії міської ради.

Три ділянки на умовах оренди земельної ділянки надають для ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» –  для обслуговування нафтобази на вул. Єршова, 1 (площею 8,1651 га), для обслуговування нафтобази на вул. Єршова, 1 (площею 0,0837 га) та для обслуговування залізничної колії на вул. Єршова, 1 (площею 1,4742 га).

Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала пояснив, що ці проекти рішення виносять на сесію уже втретє. Раніше депутати підтримували, однак підприємство не укладало договори і рішення втрачали чинність. Справа у тому, що підприємство сплачує податок у розмірі 3 %, а відповідно до договору оренди податок становитиме 10 %. Якщо договір оренди знову не укладуть, то це все буде систематичне ухилення від договору оренди.

Депутат Ігор Поліщук зауважив, що ще у 2014 році звертав увагу на це питання. Він наголосив, що загальна площа цих трьох ділянок майже 10 га , відповідно можна тільки уявляти, яка сума не потрапляє в бюджет внаслідок того, що платять 3 % податку, а не 10 % :

«Бачимо рекламу «Континіуму» 25 років. От Івахів і показує, що 25 років таке от відбувається – гроші не сплачуються, систематично ухиляється від укладення від цього договору, а за ці гроші ми могли б вирішувати багато питань. Мають правоохоронні органи перевірити, чому сплачують не 10 %».

Отож, депутати знову підтримали проекти рішення.

0 Комментариев