Ведучі 1+1 стали всесвітньовідомими зірками і вийшли на подіум

news

Людмила Барбір в образі Анджеліни Джолі вийшла на подіум, а Руслан Сенічкін став турецьким Бураком Озчивітом

Телеведучі найпопулярнішого ранкового  шоу Сніданок з 1+1 – Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін та ведучий програми Їмо за сто Олексій Душка – взяли участь у креативному проекті Make Art у рамках конкурсу молодих дизайнерів  New Fashion Zone.

Стилісти та гримери зробили з телеведучих 1+1 світових зірок. Людмила Барбір, яку шанувальники часто порівнюють з голлівудською акторкою Анджеліною Джолі, вийшла на подіум у образі Джолі із фільму Турист. 

«На мій погляд, дуже влучно підібрали образ. І гарно образ доповнили рукавички, такі ж, як були на Анджеліні Джолі у фільмі. Для повного образу не вистачило лише  перефарбувати волосся, але на такий крок я поки не наважилася» – посміхаючись, прокоментувала свій образ Барбір.

 Для Руслана Сенічкіна, який має турецьке походження, обрали образ популярного турецького актора Бурака Озчивіта.

У незвичайній накидці, широких штанях та з тюрбаном на голові Руслан пройшовся по подіумі.

«Чесно кажучи, для мене це черговий виклик. Я не очікував, що це може бути наскільки складно і емоційно. Буряк Озчивіт – відомий турецький актор, який свого часу у такому вбранні зіграв в серіалі «Величне  Століття. Роксолана». Звичайно ж, я не модель, але ми постаралися передати образ. Все добре, тільки вуса чешуться, і сміятися хочеться», – розповів Руслан Сенічкін.

Ведуча Неля Шовкопляс примірила образ британської співачки Адель. За словами Нелі, вона неймовірно задоволена своїм перевтіленням.  Крім того, Шовкопляс зазначила, що їй подобається червоне пальто, яке стилісти для неї підготували.

Ведучого Їмо за 100 Олексія Душку організатори проекту побачили в образі американського актора Зака Галіфіанакіса Похмілля у Вегасі.  Після цього перевтілення Олексій і у себе розкрив талант комедійного актора.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в жилах у Людмилі Барбір тече японська кров, корейська, кров Східної Європи, балканських країн, а також євреїв Ашкеназі

Це виявилося після ДНК-тесту, який Людмила зробила у американській лабораторії. У тій самій, де раніше виявили, що Руслан Сенічкін має турецьке походження. За словами Сенічкіна, про своє турецьке коріння він дізнався в дитинстві від мами. Його прапрадід був одружений на турчанці.

Тепер Людмила та Руслан разом з істориками вже будуть детальніше досліджувати свої  генеалогічні  дерева.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев