Важлива роль паперового пакування в житті кожної людини

news

Життєдіяльність людини змінює та порушує баланс екосистеми. Тому сьогодні всі активно говорять про збереження екології, про зменшення викидів, контроль виробництва. І на зміну поліетиленовим пакетам приходить пакування з паперу, крафту.

Люди прагнуть комфортно жити і намагаються полегшити свій побут. Це цілком природно, адже що менше турбот у людей, то більше залишається часу на радості життя. Тому виробники побутових дрібниць докладають максимум зусиль для їх удосконалення. Це також стосується виробництва паперових пакетів та крафт мішків, як найпоширенішого виду упаковки.

Слово “крафт” має кілька значень. У перекладі з німецької «міцність», «надійність». І одна з якостей паперу – це стійкість до різних зовнішніх дій. У перекладі з англійської «ремесло», «майстерня робота». Так називають продукти, виготовлені невеликими партіями за індивідуальним замовленням у приватній майстерні. Таким продуктам властива висока якість, натуральні складники, індивідуальний підхід.

Бумажні пакети можна зустріти в магазинах, що заявляють про екологічність продукції, щоб наголосити на натуральності продуктів.

Крім того, паперові пакети можуть використовуватись тривалий час. Як відомо, реклама – це двигун торгівлі. Якщо порівнювати паперові пакети для продуктів із поліетиленовими, то, безумовно, у них набагато більше переваг. Як приклад, привабливіший зовнішній вигляд та менш тривалий термін розкладання. Тому більшість споживачів і віддають перевагу паперовим пакетам.

Виготовлення крафт

Виготовляється папір із деревини у процесі сульфатного варіння. Тобто, це високоміцний матеріал зі слабо провареною довговолокнистою сульфатною целюлозою. Подрібнену деревину обробляють гарячим водним розчином з гідроксидом і сульфатом натрію, отримуючи на виході целюлозу. Далі отриману масу промивають, очищають і отриману рідку целюлозу відправляють на згущення високої міцності та щільності. У методі сульфатного варіння не високі вимоги до сировини, що дозволяє, крім хвойних та листяних порід дерев, використовувати деревні відходи. Цей факт забезпечує низьку вартість матеріалу.

Паперові пакети привабливіші ніж інші види пакування тому, що прості у виробництві, виготовлені з доступної сировини та володіючи високою міцністю, розкладається через 2-3 роки. Паперовий пакет виробляється в декількох кольорах. Щільність паперу – від 10 до 120 г/м.

Переваги крафт пакета:

1. Екологічність

2. Міцність

3. Вологостійкість

4. Повітропроникність

5. Естетичність

6. Можливість наносити друк

Тенденції останніх років сприяють екологічності життя та виробництва. Паперове пакування легко утилізується, що дозволяє застосовувати його в індустрії побутової техніки, домашньої хімії, особистої гігієни. Вибираючи пакети та коробки з крафт паперу, ви робите свій внесок у захист навколишнього середовища.

Застосування крафту

Паперовий пакет сьогодні – модний дизайнерський матеріал. Це філософія, особливий стиль та дух виробництва, атмосфера простору. Пакетам з бурого та білого крафту віддають перевагу ресторани, дизайнери одягу та взуття та інші підприємства.

Для харчових продуктів, хліба, випічки, сипучих продуктів виготовляються пакети без ручок, з приклеєним прозорим вікном, з бічними фальцями на жиростійкій, парафінованій, ламінованій основі, пергаменті.

Папір щільністю від 10 до 40 г/м часто брендується як обгортковий для пакування одягу, взуття або сувенірної продукції. Такий папір може бути в рулонах або порізаний в аркуші.

0 Комментариев