В Японії туристи зможуть розраховуватись за допомогою відбитків пальців

news

Японський уряд оголосив про нову пілотну програму, яка дозволить туристам, здійснювати розрахунки за допомогою відбитків пальців. За умовами програми туристам необхідно зареєструвати відбитки пальців, особисті дані та інформацію з кредитної або дебетової картки в спеціальних кіосках, встановлених в аеропортах.

Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на PYMNTS.

Одразу після проходження процесу реєстрації, туристи зможуть безпечно здійснювати покупки у всіх зареєстрованих магазинах, розташованих в найбільш популярних серед туристів місцях, всього лише шляхом сканування відбитків двох пальців. Крім того, таке нововведення усуне необхідність надавати паспорт при реєстрації в готелях.

Подібну систему в минулому році заробили в тематичному парку в Сасебо, префектура Нагасакі. Там дозволили туристам здійснювати платежі за допомогою відбитків пальців в 30 магазинах і ресторанах.

“Система добре сприйнята клієнтами, в тому числі сім’ями з дітьми, оскільки дозволяє заощадити час і не діставати гаманці”, — каже представник парку.

Нагадаємо, торік Японію відвідало 19,74 млн туристів. В рамках підготовки до Олімпійських ігор в Токіо в 2020 року в країні вирішили запустити програму біометричних платежів Вже навесні 2017 року уряд Японії планує запровадити програму по всій країні.

0 Комментариев