В Україні зʼявиться спеціалізована клініка протезування та реконструкції Superhumans

news

На Львівщині зʼявиться спеціалізована клініка протезування та реконструкції Superhumans

Як розповіли у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України, створення закладу відбуватиметься шляхом модернізації та переустаткування державної лікарні, яка нині діє у Львівській області. Наразі розпочинається підготовка до реконструкції.

У клініці Superhumans робитимуть протезування дорослих і дітей, хірургічні операції з реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, а також лікуватимуть посттравматичний стресовий розлад.

Superhumans керуватиметься незалежною Радою директорів та медичною радою. До складу правління проєкту Superhumans приєдналася перша леді України Олена Зеленська, а до медичної ради – міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Модернізація лікарні здійснюватиметься коштом благодійних внесків, адже бюджетне фінансування клініки на етапі реконструкції не передбачене. Вже у вересні фандрейзингова кампанія на підтримку Superhumans розпочнеться у США. Засновники мають намір також презентувати проєкт у Великій Британії та згодом у країнах Європейського Союзу.

Проєкт Superhumans створюється за ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера. Ще один засновник проєкту – Філіпп Грушко, член Наглядової ради TIS та координатор визначних інвестиційних угод на українському ринку. СЕО Superhumans стане Ольга Руднєва, багаторічний керівник Благодійного фонду АнтиСнід в Україні.

До створення Superhumans уже приєдналася зіркова команда амбасадорів, які будуть розповсюджувати інформацію, залучати кошти та професіоналів до проєкту. Зокрема це рок-зірка Стінг та його дружина, кінорежисерка і активістка Труді Стайлер, CEO та засновник фонду родини Річарда Бренсона Virgin United Джин Ольванг, актор Лієв Шрайбер, відомий американський винахідник та інноватор, засновник компанії Not Impossible Labs Мік Ебелінг.

0 Комментариев