В Україні зʼявиться спеціалізована клініка протезування та реконструкції Superhumans

news

На Львівщині зʼявиться спеціалізована клініка протезування та реконструкції Superhumans

Як розповіли у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України, створення закладу відбуватиметься шляхом модернізації та переустаткування державної лікарні, яка нині діє у Львівській області. Наразі розпочинається підготовка до реконструкції.

У клініці Superhumans робитимуть протезування дорослих і дітей, хірургічні операції з реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, а також лікуватимуть посттравматичний стресовий розлад.

Superhumans керуватиметься незалежною Радою директорів та медичною радою. До складу правління проєкту Superhumans приєдналася перша леді України Олена Зеленська, а до медичної ради – міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Модернізація лікарні здійснюватиметься коштом благодійних внесків, адже бюджетне фінансування клініки на етапі реконструкції не передбачене. Вже у вересні фандрейзингова кампанія на підтримку Superhumans розпочнеться у США. Засновники мають намір також презентувати проєкт у Великій Британії та згодом у країнах Європейського Союзу.

Проєкт Superhumans створюється за ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера. Ще один засновник проєкту – Філіпп Грушко, член Наглядової ради TIS та координатор визначних інвестиційних угод на українському ринку. СЕО Superhumans стане Ольга Руднєва, багаторічний керівник Благодійного фонду АнтиСнід в Україні.

До створення Superhumans уже приєдналася зіркова команда амбасадорів, які будуть розповсюджувати інформацію, залучати кошти та професіоналів до проєкту. Зокрема це рок-зірка Стінг та його дружина, кінорежисерка і активістка Труді Стайлер, CEO та засновник фонду родини Річарда Бренсона Virgin United Джин Ольванг, актор Лієв Шрайбер, відомий американський винахідник та інноватор, засновник компанії Not Impossible Labs Мік Ебелінг.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев