В одній із громад Волині стартував онлайн фестиваль патріотичної пісні

news

У Підгайцівській громаді вирішили  збадьорити дух мешканців громади та захисників, які мужньо боронять рідну землю. З цією метою КЗ “Центр культури, туризму молоді та спорту” Підгайцівської сільської ради започаткував онлайн фестиваль патріотичної пісні. Головний приз фестивалю – запис пісні у професійній студії. Переможця обіцяють оголосити у День Незалежності України.

За умовами конкурсу участь можуть брати усі охочі жителі громади віком від 8-ми років. Конкурс, триватиме з 20 липня по 20 серпня 2022 року  за трьома віковими категоріями.

Реєстрація учасників проводиться наступним чином: учасник відправляє свої дані (прізвище, ім’я, вік, місце проживання, номер телефону) та відео з записом свого виконання патріотичної пісні (тривалістю менше 5 хвилин) на електронну адресу kyltyra_pidgayci@ukr.net.

Дані та відео для участі приймаються з моменту оголошення конкурсу до 03 серпня 2022 включно. Під час другого етапу відео публікуються у мережі Facebook у загальнодоступній групі «КЗ “Центр культури, туризму молоді та спорту” Підгайцівської сільської ради» 4 серпня 2022 року, де всі глядачі зможуть переглянути та оцінити виконання учасників.

Визначення переможця відбудеться за допомогою голосування глядачів у групі Центру культури, туризму, молоді та спорту. Переможе той конкурсант, відеозапис якого набере найбільшу кількість уподобань. Результати конкурсу будуть оголошені 24 серпня 2022 року на офіційній сторінці КЗ “Центр культури, туризму молоді та спорту” Підгайцівської сільської ради.

0 Комментариев