В Луцьку з майбутніх управлінців “зняли першу пробу”. ФОТО

news

За результатами захисту магістерських робіт майбутніх управлінців персоналом  запросили на співбесіду представники Fozzy Group.

15 січня 2016 року в Луцькому НТУ на кафедрі прикладної статистики та економіки праці в новій мультимедійній аудиторії К203 відбувся відкритий захист дипломних робіт магістра зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». Особливістю цієї події стало запрошення представників роботодавця – загальновідомої мережі супермаркетів «Сільпо», яка входить до групи компаній Fozzy Group. 

Зі вступним словом до студентів звернулася голова державної екзаменаційної комісії – начальник відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності виконавчого апарату Волинської обласної ради – Алла Яценюк, яка привітала їх з цією важливою подією та побажала успішно захистити свої магістерські роботи.

Декан факультету бізнесу Надія Хвищун відзначила, що студенти спеціальності «управління персоналом та економіка праці» успішно завершили навчальний процес та побажала їм якнайкраще зарекомендувати себе перед роботодавцем. Заступник директора з операційної діяльності в західному регіону ТОВ «Фоззі-Фуд» Ольга Кізім та менеджер з персоналу Галина Карачун подякували за запрошення та повідомили, що в рамках нової стратегії розвитку бізнесу їхня компанія не чекає, коли до неї прийдуть потенційні працівники, а самостійно вибирає найкращих студентів-випускників на завершальному етапі навчання. Зокрема, на сьогодні  відбувається вибір потенційних кандидатів на керівні посади в супермаркети.

 

Захист дипломних робіт пройшов у формі доповідей-презентацій студентів-магістрантів, під час яких було висвітлено актуальні проблеми розвитку соціально-трудової сфери та управління персоналом на рівні країни, регіону та окремих підприємств. Тематика дипломних робіт охоплювала дослідження шляхів вдосконалення моніторингу соціально-трудової сфери у регіоні, перспектив розвитку соціально- трудових відносин у регіоні, напрямів підвищення ефективності використання трудового потенціалу регіону, регіональної політики людського розвитку, кадрового забезпечення інноваційного розвитку регіонів, а також напрямів удосконалення систем оплати праці на підприємствах харчової промисловості, ефективності системи мотивації трудової діяльності та удосконалення системи оцінювання персоналу на підприємствах.

За результатами захисту члени державної екзаменаційної комісії позитивно оцінили напрацювання студентів, адже половина з них отримала оцінку «відмінно», а решта – «добре».

 

Приємно, що підсумки оцінювання державної екзаменаційної комісії повністю збіглися з незалежною думкою представників роботодавця, які запропонували пройти співбесіду в західному відділенні компанії ТОВ «Фоззі- Фуд» трьом студентам, що найкраще зарекомендували себе під час захисту – Горошок Тетяні й Ткачук Іванні (денна форма навчання), а також Лучник Ілоні (заочна форма навчання).

Під час зустрічі з представниками роботодавця було обговорено напрями подальшої співпраці та обміну досвідом. Для майбутніх студентів-магістрантів принагідно зазначимо, що з нового навчального року затребувана на ринку праці спеціальність «Управління персоналом та економіка праці» залишиться як окрема спеціалізація у межах нової перспективної спеціальності «Економіка», яка також міститиме спеціалізацію «Економіка та бізнес-аналітика».

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев