В Індонезії з’явилось на світ дитинча рідкісного виду тварин

news

Міжнародний фонд захисту носорогів (IRF) днями заявив про появу на світ дитинчати рідкісного виду ссавців – суматранського носорога. 12 травня у пари тварин, що находяться під охороною Національного індонезійського заповідника, народилася маленька дівчинка-носоріг.

Про це пише Bublbe.com.

Самці Рату вже 14 років і це вже її друге дитинча, оскільки первістка вона народила в 2012 році. Тоді це стало знаменною подією, адже носороги в індонезійському заповіднику не розмножувались протягом останніх 120 років.

Суматранський носоріг занесений до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи. Цей вид рідкісного представника фауни знаходиться на межі зникнення через браконьєрів, які полюють за рогами носорогів. Їхні роги є популярним засобом у народній медицині Китаю.

У дикій природі зафіксовано менше 100 особин цих тварин. У заповідних зонах вони практично не дають потомства та живуть не більше 20 років. Даний вид – найменший з усіх носорогових. У висоту представники суматранського носорога сягають 145 см. На сьогоднішній день їхні популяції знаходяться на території Малайського півострова, Суматри та Борнео

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев