В горах Непалу зник пасажирський літак

news

Зв’язок з літаком був втрачений через 18 хвилин після зльоту.

Невеликий пасажирський літак моделі Twin Otter зник в горах Непалу в середу, повідомило агентство “Ассошіейтед прес” з посиланням на інформацію місцевої влади.
Літак належить авіакомпанії Tara Air. Її представник підтвердив факт зникнення літака і завив журналістам, що літак виконував рейс з Покхари в Джомсом за популярним туристичним маршрутом. Зв’язок був втрачений, коли літак перебував в гірському районі.
За даними американського телеканалу АВС, на борту літака перебували 23 людини, раніше повідомлялося про 18 пасажирів і трьох членів екіпажу. Серед пасажирів – один громадянин Китаю і один підданий Кувейту.
Повідомляється також, що зв’язок з літаком був втрачений через 18 хвилин після зльоту. За маршрутом його проходження немає жодної злітно-посадкової смуги, де б він в разі виникнення надзвичайної ситуації міг би здійснити екстрену посадку.
Телеканал повідомляє, що місцеві жителі чули звук сильного вибуху в горах, де міг перебувати літак.
На пошук літака за маршрутом його проходження через дві години після запланованого часу посадки вилетіли два вертольоти, проте погані погодні умови заважають їхній роботі.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев