В Егейському морі знайшли затонулі стародавні кораблі

news

Команда грецьких і американських археологів виявила в Егейському морі 23 затонулі кораблі різних періодів. Знахідка була зроблена за час 22-денних розкопок в червні та на початку липня цього року.

Про це пише Корреспондент.net з посиланням на Ancient Origins.

Як відзначають фахівці, до числа найцінніших знахідок належить грецький корабель, який вони датують пізнім архаїчним періодом. На його борту перевозився вантаж амфор. Також важливою знахідкою є торгове судно еллінського періоду з амфорами, виготовленими на острові Кос.

Крім цих двох кораблів, особливу увагу археологів привернули три римські судна, на борту яких знаходилися судини, виготовлені в Синопі, а також корабель з вантажем посуду, датований пізньоримським періодом.

Зроблені археологами знахідки датовані різними епохами, починаючи від пізньої архаїчної (525-480 роки до нашої ери), і закінчуючи епохою раннього модерну (1750-1850).

Крім кораблів, фахівці також виявили безліч інших знахідок, серед яких зразки якорів і кераміки. Деякі якорі належать до архаїчного періоду і визнані найбільшими, виявленими до теперішнього часу в Егейському морі.

0 Комментариев