В Англії кафе відмовилось приймати пластикові банкноти через вміст в них тваринних жирів

news

Керівництво вегетаріанського кафе в англійському місті Кембридж відмовилося приймати нові пластикові п’ятифунтові банкноти, пояснюючи це тим, що при їх виготовленні використовували тваринні жири.

Власниця кафе Rainbow Шерон Мейланд розмістила письмове оголошення, яке попереджає клієнтів про це. Вона заявила, що була глибоко вражена, дізнавшись про сліди тваринних жирів у банкнотах, — пише ВВС Україна.

“Жир — це продукт тваринного походження, чи не так? А весь наш бізнес базується на тому, що в кафе не буде нічого, що робиться або готується з тварин”, — пояснює пані Мейланд

За її словами, присутність жирових волокон у купюрах огидна, і вона не допустить їх у своєму кафе. При цьому господиня закладу зазначила, що ніхто з відвідувачів поки не поскаржився на дану вимогу.

Представники Банку Англії відмовилися коментувати законність даного рішення керівництва кафе.

Нові банкноти викликали скандалНові банкноти викликали скандал

Нова п’ятифунтова купюра була випущена в обіг у вересні нинішнього року. На одній стороні банкноти зображений портрет королеви Єлизавети II, а на іншій — екс-прем’єра країни Вінстона Черчілля.

Відразу після випуску банкноти багато вегетаріанських і релігійних організацій висловили своє обурення тим фактом, що ці купюри виготовляються з використанням тваринних жирів. Петицію з вимогою виключити жири з процесу виготовлення купюри підписали вже понад 120 тисяч осіб.

Банк Англії стверджує, що на даний момент займається пошуком способів, які дозволять виключити тваринні жири з виробництва.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев