Уже сьогодні у Луцьку покажуть італійські пристрасті

news

Улюблені та відомі на всю країну актори, пов’язані не тільки з театром, але й з кінематографом, кличуть усіх охочих поринути у яскраву атмосферу сучасної п’єси.

Комедію покажуть сьогодні, 3 жовтня о 19:00 у Драмтеатрі імені Т.Г. Шевченка.

Головні ролі зіграють незрівнянна Ольга Сумська, народний артист України Євген Паперний і заслужений артист України Віталій Борисюк.

«Сублімація любові» – це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз.

Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні. Яскраву комедію «Сублімація любові» за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов.

За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Євгеній Паперний). Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П’єтро(Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П’єтро – прихильність і палкі поцілунки Паоли.

А може ця підступна бестія веде подвійну гру?… Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним! Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесе вінничан у справжню Італію, де киплять нежартівливі баталії. Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям.

Вартість квитка – від 70 гривень. Телефони для довідок – 099 167 70 05, 050 564 64 82, 0332 72 54 60

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев